Sisukord
Sport
Postimees

Kalev/Cramo lahendas probleemid ja osaleb Ühisliigas

1 min lugemist
Kalev/Cramo mängijad. FOTO: Tairo Lutter

KORVPALL. Korvpalli VTB Ühisliiga eilsel koosolekul Moskvas selgusid uue hooaja formaat ja osalejad. Uuel hooajal on Ühisliigas taas 16 meeskonda ning Krasnõje Krõljat asendab Tbilisi Vita meeskond Gruusiast. Mängitakse kaheringiline turniir, mille järel pääsevad kaheksa paremat meeskonda play-off’i. Põhiturniir mängitakse oktoobrist aprillini ning Kalev/Cramo esimeseks vastaseks on oktoobri alguses kodus Nymburk.

Tellijale Tellijale

«Kui veel mõni nädal tagasi polnud selge, kas jätkame kõrgemal tasemel, siis nüüdseks on mõned asjad meie jaoks soodsalt lahenenud. Reedel oli klubi juhatuse koosolek, kus otsustasime jätkata kõrgeimal tasemel. Usun, et see peaks olema hea sõnum kõigile korvpallifännidele, sest aastate jooksul on suur töö tehtud ning oleks kurb, kui sügisel pärast koondise finaalturniiri poleks enam Tallinnas heal tasemel klubikorvpalli võimalik vaadata,» rääkis klubi president Ivar Valdmaa.

«Hakkame uuest (käimasolevast) nädalast meeskonda komplekteerima, et jõuda vähemalt samale tasemele kui eelmisel aastal ning parandada sel aastal ka iluviga ehk jõuda ühisliigas play-off’i. Esmaspäeval toimub uus juhatuse koosolek, kus otsustame ka FIBA sarjas osalemise,» lisas Valdmaa telefoni teel Moskvast.

18.07.2015 21.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto