Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ettevõte käib päeval rannas ja õhtul teeb tööd

Ettevõtte suvekontoris töötanud Proeksperdi kvaliteediinsener Kunnar Kukk arvab, et suveks teise linna kolimine on hea viis töötajate motiveerimiseks. FOTO: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Juunikuu alguses teatas Eesti tarkvara- ja disainifirma Proekspert, et avab suveks oma töötajatele kontori Pärnus, mis on Eestis küllaltki ebatavaline ettevõtmine.

Tellijale Tellijale

Muidu Tallinnas ja Tartus baseeruv ettevõte rendib kontoriruume Pärnus Munga ärimajas. Proeksperdi tegevjuht Marko Sverdlik selgitas, et nende ettevõte on juba aastaid lähtunud põhimõttest, et geograafilisel asukohal ei ole suurt tähtsust – tööd võiks teha seal, kus on kõige mugavam. Oluline on juhi sõnul seejuures, et klient oleks rahul, töötaja looks väärtust ning meeskonnatöö ja kommunikatsioon sujuks.

Seega teeb ettevõtte 125 töötajast umbes kümme protsenti sel suvel tööd suvekontoris. See ei tähenda, et nad veedavad seal kogu oma aja, vaid pigem toimub see vastavalt soovile ja võimalustele. Ööbimise korraldavad nad endale ise. Nagu teistes ettevõtte kontorites, on ka Pärnus võimalik sõba silmale lasta ja end välja puhata.

20.07.2015 22.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto