Sisukord
Tarbija
Postimees

Alternatiivsed telefonid rahuldavad ka nõudlikku klienti

3 min lugemist
Tõeline pärl audiofiilile: Marshalli Londonil on nii kaks kõrvaklapipesa kui stereokõlarit. FOTO: Pm

Möödunud nädalal üllatas mobiilimaailma eelkõige kitarrivõimendite ja tipptasemel kõrvaklappide tootjana tuntud Marshall, esitledes audiofiilidele suunatud nutitelefoni London. See Androidil põhinev seade ei paku oma põhiomadustelt küll konkurentsi tipptelefonidele, kuid eristub peamiselt kahes aspektis: retrolik disain ning audio võimalused. Nimelt on telefonil kaks kõrvaklapipesa, mis lubab kahel inimesel korraga muusikat kuulata, ning eraldi helikaart, mis tagab teiste nutitelefonidega võrreldes parema helikvaliteedi. Marshalli London suudab esitada ka flac-vormingus helifaile.

Tellijale Tellijale

Tegu on aga kindlasti nišitelefoniga, millele oskavad tähelepanu pöörata eelkõige spetsiifiliste soovidega teadlikud kliendid. Eesti Telekomi jaemüügi valdkonnajuhi Heiko Sõro sõnul soovitakse telefoni pakkudes kohalikku turgu uute ja põnevate toodetega rikastada. «See on tõeline rock’n’roll-telefon, mis kannab endas aastakümnetepikkust Marshalli DNAd,» ütleb ta.

Kuna Eestis on pakutavate telefonide sortiment lai, siis ei pöörduta spetsiifiliste soovidega Eesti Telekomi poole kuigi tihti, kuid aeg-ajalt tuleb seda ette. «Pöörduvad üldjuhul inimesed, kes tunnevad selle valdkonna vastu huvi ning hoiavad end seetõttu ka väiksemate tegijate uudisvoogudega kursis,» ütleb ta. Sõro lisab, et väga spetsiifilisi soove on siiski raske täita, sest soovitakse, et tarbijal tekiks tootega võimalikult vähe probleeme: et telefon võrgus töötaks, vajadusel saaks seda lihtsalt hooldada ning et see vastaks Euroopa Liidu nõuetele.

20.07.2015 22.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto