N, 7.12.2023

Horoskoop

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

25.-31. juuli 2015

Jäär

21. märts – 19. aprill

Kodune rutiin käib sulle närvidele, et ometi ei pääse sa sellest üle ega ümber. Hullemal juhul tuleb taas alustada asju, mis on kunagi lõpetamata jäänud või kehvasti tehtud. Tahad midagi muuta ja kui see su lähikondseile ei meeldi, kipud turritama ja mässu tõstma. Süttid kergesti, kui keegi sind provotseerib.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Armuasjus valitseb madalseis. Pole mõtet punnitada selle nimel, et suhteid kiiresti arendada, ammugi ei sobi periood abieluettepaneku tegemiseks. Igasugune survestamine lükkab teise inimese pigem eemale. Võta asja rahulikult, aega ju ometi on! Lase hingata oma kaaslasel ja hinga ka ise rahulikult.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kui ehk veel eelmisel nädalal tundsid soovi kodus midagi ümber korraldada, siis nüüd see hoog pigem raugeb. See ei ole hea aeg renoveerimistöödeks, kodu kaunistamiseks ega iluaia rajamiseks. Hoolitse kõige selle eest, mis on juba valmis ja pidevalt hoolt vajab. Uusi asju ei ole mõtet alustada.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Energiat on palju, ent on probleeme selle õigesse kanalisse suunamisega. Pead täitma igapäevaseid kohustusi, see aga ei pruugi pakkuda põnevat väljakutset. Õigeid sõnu on raske leida, saati siis veel tundeid sõnadesse panna. Ka ei ole parim aeg lõbusate koosviibimiste korraldamiseks.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Jõudu ja elurõõmu tuleb juurde. Mõtled rohkem iseenda vajadustele ja soovidele, tegutsed neist lähtudes. Praegu ei tohiks teha suuremaid ostu-müügitehinguid ega raha laenuks välja anda – sa ei pruugi seda hiljem enam näha. Seevastu varem välja laenatu võid nüüd mõneti üllatuslikult tagasi saada.

Neitsi

23. august – 22. september

Võid tunda pidurdatust suhetes – kas tundub partneri suhtumine kuidagi külm või lööd ise kõhklema. Tasuks tõsiselt mõelda oma suhete üle, analüüsida enda ja kaaslase väärtushinnangute sobivust. Järske samme ei tasuks teha, pigem anda aega nii endale kui kallimale. Väldi ka etteheidete tegemist.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Mineviku mõjud on tuntavad. Võimalik, et taas ilmub välja kunagine kallim ja sa mõistad, et ei ole temast veel siiani üle saanud ... see tekitab ehk mõõnaperioodi su praeguses suhtes. Pole mõistlik teha järske muudatusi ja oma elu ümber korraldama asuda – praegu tehtud muudatused ei jää kauaks püsima.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Ei ole parim aeg koosviibimiste korraldamiseks ja koostöö tegemiseks. Võib-olla jätad mingid kokkusaamised sõpradega ära seetõttu, et oled kohustustega koormatud. Või siis tunned, et vajad üksindust, vaikust ja rahu. Uusi inimesi sa praegu oma ellu eriti ei oota, suhtled nendega, keda tunned ammu.

Ambur

22. november – 21. detsember

Tööasjade ajamine võib takistatud olla. Tempo aeglustub eelkõige seetõttu, et suhtlemine vajalike inimestega kulgeb üle kivide ja kändude. Kokkulepeteni jõudmine võtab aega, erimeelsusi võib olla ka rahaasjus ja väärtushinnanguis. Varem lahendamata jäänud probleemid tõusevad taas päevakorda.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Väga aktiivseks see nädal tõenäoliselt ei kujune. Tunned, et oled väsinud. Juhul, kui sul on puhkus, tahaksid tõesti niisama vedeleda ja välja magada. Aeg ei ole reisi alustamiseks kuigi hea. Juhul, kui kuhugi sõidad, varu rohkem aega ning arvesta võimalike takistuste ja viivitustega.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Töö ja rahaga seoses võivad ilmneda probleemid. Ehk oled kunagi mingi vea teinud ning see tuleb alles nüüd välja. Muud ei jää üle, kui asi uuesti käsile võtta ja viga parandada. See ei pruugi kerge olla, kuna pead suhtlema isikutega, kes ei ole sulle teab mis sümpaatsed. Tuleb vaeva näha, et hakkama saada.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Vanad teemad tulevad taas meelde. Nostalgilisus ja suutmatus süveneda segavad igapäevaseid ettevõtmisi. Seni kenasti arenenud suhteis võib tekkida seisak. Ära pabista – see ei ole suhte lõpp. Lihtsalt märguanne sellest, et tuleks natuke hoogu maha võtta. Ehk on asjad liiga tormiliselt arenenud.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles