T, 5.12.2023

Sherlock Holmes jõuab taas ekraanidele, elementaarne!

Madle Timm
, suvereporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tegijad mehed: Sherlock Holmes ja doktor Watson Benedict Cumberbatchi ja Martin Freemani kehastuses.
Tegijad mehed: Sherlock Holmes ja doktor Watson Benedict Cumberbatchi ja Martin Freemani kehastuses. Foto: ERR

Kahtlaste juhtumite ja kriminaalsete sündmuste huvilised võivad käsi kokku hõõruda, sest alates homsest saab ETV vahendusel jälgida taas kuulsa detektiivi Sherlock Holmesi seiklusi.

Menusarja «Sherlock» kolmas hooaeg peaks vaatajaid häälestama ka täiesti uutele osadele: nimelt saab värske hooaeg BBCs veel viimast lihvi, kuid õigused seda näidata on ETV-l juba olemas. Suure tõenäosusega jõuab see meie ekraanidele kevadhooajal.

«Armas aeg, Watson, kas te siis tõepoolest ei ole veel aru saanud, et kõik seisab puuduva hantli taga? Nonoh, ärge kurvastage, sest, omavahel öeldud, ma ei usu, et ka inspektor Mac või see suurepärane politseinik oleks selle seiga valdavat tähtsust taibanud. Üks hantel, Watson! Kujutlege sportlast ühe hantliga. Kujutage ette, missugune ühekülgne arenemine – otse selgroo kõverdumise oht. Kohutav, Watson, kohutav!» ütleb Sherlock Holmes Arthur Conan Doyle’i jutustuses «Hirmu org». Watsoni tögamist, geniaalseid avastusi ning briljantseid ja ootamatuid lahendusi pakub ka telesarja iga osa.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles