Sisukord
Arter
Tänane leht

Sherlock Holmes jõuab taas ekraanidele, elementaarne!

2 min lugemist
Tegijad mehed: Sherlock Holmes ja doktor Watson Benedict Cumberbatchi ja Martin Freemani kehastuses. FOTO: ERR

Kahtlaste juhtumite ja kriminaalsete sündmuste huvilised võivad käsi kokku hõõruda, sest alates homsest saab ETV vahendusel jälgida taas kuulsa detektiivi Sherlock Holmesi seiklusi.

Tellijale Tellijale

Menusarja «Sherlock» kolmas hooaeg peaks vaatajaid häälestama ka täiesti uutele osadele: nimelt saab värske hooaeg BBCs veel viimast lihvi, kuid õigused seda näidata on ETV-l juba olemas. Suure tõenäosusega jõuab see meie ekraanidele kevadhooajal.

«Armas aeg, Watson, kas te siis tõepoolest ei ole veel aru saanud, et kõik seisab puuduva hantli taga? Nonoh, ärge kurvastage, sest, omavahel öeldud, ma ei usu, et ka inspektor Mac või see suurepärane politseinik oleks selle seiga valdavat tähtsust taibanud. Üks hantel, Watson! Kujutlege sportlast ühe hantliga. Kujutage ette, missugune ühekülgne arenemine – otse selgroo kõverdumise oht. Kohutav, Watson, kohutav!» ütleb Sherlock Holmes Arthur Conan Doyle’i jutustuses «Hirmu org». Watsoni tögamist, geniaalseid avastusi ning briljantseid ja ootamatuid lahendusi pakub ka telesarja iga osa.

24.07.2015 27.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto