Sisukord
Toit ja trenn
Tänane leht
01.08.2015
Eesti Mälumäng Saaremaa taganurgast on saanud Kamtšatka Dilbert Horoskoop Male Palju õnne tagumine külg Hüvasti, Eesti eestkõneleja! Põhikooli lõpueksamid muutmisele Endel Lippmaa mälestuseks Mobiilne seapõleti Hurikan 1000E Eesti lühiuudised Uus katkujuhtum Valgamaal Eesti lühiuudised Merevägi katsetab allveerelva Majandus Katk laostab ka lihatööstust Välismaa Erdoğani ohtlik mäng Zimbabwe nõuab Ühendriikidelt lõvitapjast hambaarsti väljaandmist Valedes kätes Ahvenamaa on kui laetud relv Välismaa lühiuudised Arvamus Jelena Skulskaja: inimesed ja loomad Postimees 1911. aastal: pädagogika-klassid tuleb ära kaotada Rändrektor ja fantastiline Eesti Peeter Langovits: tagasivaade. Baltica ’95 Gianni – kingitus Eesti võrkpallile Kus on peatoimetaja pea? Erdoğani ohtlik mäng Juhtkiri: ühed eksamid, mitte eksamimaraton Nils Niitra: inimene looduse vastu Päeva karikatuur Ukraina sõjamees: «Mõrtsukatel puudub au ja südametunnistus» Kultuur Jälgi Seto kuningriigi päeva Postimehe veebis Cruise jääb uues filmis külma kätte Sport Tänak: jäänud on vaid võimalus sõita häid aegu Spordi lühiuudised Gianni – kingitus Eesti võrkpallile Maailma kalleim jalgpallur läks kaduma Peking sai taas olümpia korraldamise õiguse, Rios võetakse kasutusele erakordsed turvameetmed Mis toimub F1 suvepausil? Arter 30 aastat hiljem jooksutrennis Elamus Eestist Horoskoop Poirot paneb hallid ajurakud taas tööle Arter soovitab Kus on moe kodu? Setomaa kuninglik toidusalv Vaiko Eplik: «Sa oled ka alkohoolik, jah?» Tehke järele: 71-aastaselt Euroopa meistriks! Toidublogi: Nizza salat Eesti moodi Hiiumaa üllatused Aarne Valmis: müügiedu tagab kõhutunne Luksautoga Kesk-Aasia vaeses riigis Limnoloogias tahavad ka muuseumieksponaadid süüa Meelelahutus Koomiks Sudoku

30 aastat hiljem jooksutrennis

4 min lugemist
Reinap FOTO: OÜ Sportfoto / Raivo Sarapuu

Postimehe peatoimetaja asetäitja Aivar Reinap (46) avastas enda juures paar häirivat tõsiasja. Ta liitus täppsportlastega – ja sestsaadik pole elu enam endine.

Tellijale Tellijale

Neli aastat tagasi kirjutasin siinsamas Arteris reisikirja kruiisist Kariibidel. Tore reis suurepärase ja piiramatus koguses söögiga andis tunda kehakaalus, mis kerkis reisi tulemusena ligi kolme kilo võrra. Kolmest kilost sai hiilimisi kuude ja paari aasta pärast viis ja siis seitse. Ega ma paks just olnud, kuid murelikuks tegi selline vaikselt, kuid pidevalt suurenev kehakaal siiski.

Eks meestel ongi keskeas oht, et sissesöödavat energiat ei suuda enam ära kulutada ning tagajärjeks on paisuv küljepekk või kogunev kõhurasv. Mul on pealegi istuv töö ning mõningad õhtud nädalas korvpallitrennis ei olnud füüsilise vormi hoidmiseks piisavad.

31.07.2015 03.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto