Sisukord
Äriuudised
Tänane leht
29.07.2015
Eesti Palju õnne Ekseko farm pääses rangeimast piirangutsoonist Horoskoop Male Mälumäng Dilbert Üks siga võib tappa tööstuse Tagakülg Esikülg 29. juuli Metssigade küttimine seakatku ei hävita Tartus hukkus veoki ja sõiduauto kokkupõrkes inimene Narva Aleksandri kirik esialgu haamri alla ei lähe Eesti lühiuudised Vene telesaade nimetas ETV+ propagandakanaliks Kruuse palub raha valmis panna Majandus Üks siga võib tappa tööstuse Metssigade küttimine seakatku ei hävita Majanduse lühiuudised Külm ilm peletab eestlased Türki Õlletootmine on üsna tulus äri Kruuse palub raha valmis panna Välismaa Türgi tunneb ohtu mitmest suunast Neljal korral viiest on olnud kutsujaks Türgi Välismaa lühiuudised Nädal, mis muutis Türgit Arvamus Kaido Pihlakas: kas Eesti vajab sõjakohut? Olev Remsu: kolm kohtumist Baikalimaal Erkki Bahovski: kelle jutt loeb? Juhtkiri: Türgi astub Islamiriigi vastu Postimees 1928. aastal: esimene naislendur reisilennuki juhina Rein Veidemann: Eesti humanitaaria loojang Päeva Karikatuur Lugejate kirjad: katk ratsutab ringi Kultuur Naerutav kurbmäng Villa Müllerbecki õuel Kümnes tARTuFF pakub publikule tasuta armastust Sport Kert Toobal: kodakondsuse vahetamisest, konkurentsist ja heast naisest Spordi lühiuudised Almatõ võitleb suure Pekingi ja Borati müüdiga Tallinn Pirita klooster sai eile katuse alla AK Naerutav kurbmäng Villa Müllerbecki õuel Tartu Turistid Tartus – miks nad otsustasid meile külla tulla? Tartus ajab üks ummik teist taga Luterlased valmistuvad pagulaste tulekuks Grafitikunstnik lisas Heli Läätsele kaaslasi Tartu botaanikaaias tegutsesid pikanäpumehed Meelelahutus Koomiks Sudoku

Külm ilm peletab eestlased Türki

3 min lugemist
Tallinna lennujaamas ootasid Evgeni ja Tiina oma lendu Türki, et lennata sealt edasi Bulgaariasse. Nad käivad igal aastal Eestist ära, tavaliselt külmal maal. FOTO: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES/

Tänavune suvi pole eestlasi paraku päikese ja soojaga kostitanud, mistõttu põgenevad paljud mujale Euroopasse, eelkõige Türki sooja otsima.

Tellijale Tellijale

Eesti Turismifirmade Liidu peasekretär Kristen Lahtein rääkis, et praegu on Eesti reisikorraldajate jaoks hea aeg. Põhimõtteliselt kõik pakettreisid on välja müüdud ning viimase hetke reiside peale ei maksa inimestel loota. Enam ei saa reise planeerida ka selle järgi, kus on kõige soojem ning kuhu kõige enam minna soovitakse, vaid reisijad peavad oma plaanid tegema pigem selle järgi, kuhu on võimalik veel üldse lennupileteid ja pakette saada, tõdes Lahtein.

Ta märkis, et kõige enam ostavad inimesed reisipakette Türki. Samuti käiakse palju Horvaatias, Kreekas, Bulgaarias, Hispaanias ja Itaalias.

28.07.2015 30.07.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto