K, 5.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Grafitikunstnik lisas Heli Läätsele kaaslasi

Raimu Hanson
, reporter
Grafitikunstnik lisas Heli Läätsele kaaslasi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Võru ja Kastani tänava nurgal on kõrge müür, millele on kodumaiste ja rajataguste tänavakunstnike senise loomingu kõrvale tekkinud kolmeteistkümnest raamitud portreest koosnev näitus. Need näopildid on loonud grafitikunstiga juba 1990. aastate keskel alustanud tartlane Bach Babach.
Võru ja Kastani tänava nurgal on kõrge müür, millele on kodumaiste ja rajataguste tänavakunstnike senise loomingu kõrvale tekkinud kolmeteistkümnest raamitud portreest koosnev näitus. Need näopildid on loonud grafitikunstiga juba 1990. aastate keskel alustanud tartlane Bach Babach. Foto: Kalev Saar

Bach Babach tõi galeriikunsti näituseks müürile.

Grafitikunstnik Bach Babach avas Tartus Võru ja Kastani ristmikul oma portreedenäituse juba laupäeval. Kuid perfektsionist nagu ta on, käis ta mõni päev hiljem paari-kolme värvipurgiga oma teoseid täiendamas.

Ansambli Kõrsikud lauludest ilmus 2013. aastal CD, mida kaunistab Heli Läätse gra­fi­ti­tehnikas portree. Selle autor Bach Babach, üks Tartu ja kogu Eesti esimesi grafiti­kunst­nikke, kes alustas tänavakunstiloomega umbes 20 aastat tagasi, tegi sama portree nähtavaks ka kõikidele Võru tänavat mööda jalgsi ja ratastel liikujatele.

Tagasi üles