Sisukord
Eesti
Tänane leht
01.08.2015
Eesti Mälumäng Saaremaa taganurgast on saanud Kamtšatka Dilbert Horoskoop Male Palju õnne tagumine külg Hüvasti, Eesti eestkõneleja! Põhikooli lõpueksamid muutmisele Endel Lippmaa mälestuseks Mobiilne seapõleti Hurikan 1000E Eesti lühiuudised Uus katkujuhtum Valgamaal Eesti lühiuudised Merevägi katsetab allveerelva Majandus Katk laostab ka lihatööstust Välismaa Erdoğani ohtlik mäng Zimbabwe nõuab Ühendriikidelt lõvitapjast hambaarsti väljaandmist Valedes kätes Ahvenamaa on kui laetud relv Välismaa lühiuudised Arvamus Jelena Skulskaja: inimesed ja loomad Postimees 1911. aastal: pädagogika-klassid tuleb ära kaotada Rändrektor ja fantastiline Eesti Peeter Langovits: tagasivaade. Baltica ’95 Gianni – kingitus Eesti võrkpallile Kus on peatoimetaja pea? Erdoğani ohtlik mäng Juhtkiri: ühed eksamid, mitte eksamimaraton Nils Niitra: inimene looduse vastu Päeva karikatuur Ukraina sõjamees: «Mõrtsukatel puudub au ja südametunnistus» Kultuur Jälgi Seto kuningriigi päeva Postimehe veebis Cruise jääb uues filmis külma kätte Sport Tänak: jäänud on vaid võimalus sõita häid aegu Spordi lühiuudised Gianni – kingitus Eesti võrkpallile Maailma kalleim jalgpallur läks kaduma Peking sai taas olümpia korraldamise õiguse, Rios võetakse kasutusele erakordsed turvameetmed Mis toimub F1 suvepausil? Arter 30 aastat hiljem jooksutrennis Elamus Eestist Horoskoop Poirot paneb hallid ajurakud taas tööle Arter soovitab Kus on moe kodu? Setomaa kuninglik toidusalv Vaiko Eplik: «Sa oled ka alkohoolik, jah?» Tehke järele: 71-aastaselt Euroopa meistriks! Toidublogi: Nizza salat Eesti moodi Hiiumaa üllatused Aarne Valmis: müügiedu tagab kõhutunne Luksautoga Kesk-Aasia vaeses riigis Limnoloogias tahavad ka muuseumieksponaadid süüa Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tehke järele: 71-aastaselt Euroopa meistriks!

4 min lugemist
Hinnaline saak Itaaliast: Tiit Karp näitab Kadrinas oma kätega ehitatud kodu aias kahte Euroopa meistri kuldmedalit, lisaks ka kaks hõbedast autasu. FOTO: Kalev Saar

Kadrina mees Tiit Karp on käinud läbi Siberist ja igasugu elukeemiast, aga käte kindluselt ja silma teravuselt saavad talle Vanas Maailmas vastu vähesed.

Tellijale Tellijale

Astuge Kadrinas Koidu tänaval Tiit Karbi kahekorruselisse majja ning imestus on garanteeritud. Kogu esiku parempoolne sein on värvilise metalliga kaetud. Need on tema võidetud medalid.

«Kui palju neid on?»

«Kui teaks,» vastab ta. «Kakssada, siia-sinna...»

Peegli kõrval säravad neli värskeimat autasu: kaks kulda ja kaks hõbedat. Need tõi ta hiljuti Itaaliast. Karp on 71-aastane – kehaehituse järgi pakuks raudselt kümme aastat vähem –, aga tuli kahekordseks Euroopa meistriks. Seda alal, mis nõuab teravat silma ja kindlat kätt ehk omadusi, millega enamik temaealisi just ei hiilga – jahipraktilises laskmises.

31.07.2015 03.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto