Sisukord
Arter
Tänane leht
01.08.2015
Eesti Mälumäng Saaremaa taganurgast on saanud Kamtšatka Dilbert Horoskoop Male Palju õnne tagumine külg Hüvasti, Eesti eestkõneleja! Põhikooli lõpueksamid muutmisele Endel Lippmaa mälestuseks Mobiilne seapõleti Hurikan 1000E Eesti lühiuudised Uus katkujuhtum Valgamaal Eesti lühiuudised Merevägi katsetab allveerelva Majandus Katk laostab ka lihatööstust Välismaa Erdoğani ohtlik mäng Zimbabwe nõuab Ühendriikidelt lõvitapjast hambaarsti väljaandmist Valedes kätes Ahvenamaa on kui laetud relv Välismaa lühiuudised Arvamus Jelena Skulskaja: inimesed ja loomad Postimees 1911. aastal: pädagogika-klassid tuleb ära kaotada Rändrektor ja fantastiline Eesti Peeter Langovits: tagasivaade. Baltica ’95 Gianni – kingitus Eesti võrkpallile Kus on peatoimetaja pea? Erdoğani ohtlik mäng Juhtkiri: ühed eksamid, mitte eksamimaraton Nils Niitra: inimene looduse vastu Päeva karikatuur Ukraina sõjamees: «Mõrtsukatel puudub au ja südametunnistus» Kultuur Jälgi Seto kuningriigi päeva Postimehe veebis Cruise jääb uues filmis külma kätte Sport Tänak: jäänud on vaid võimalus sõita häid aegu Spordi lühiuudised Gianni – kingitus Eesti võrkpallile Maailma kalleim jalgpallur läks kaduma Peking sai taas olümpia korraldamise õiguse, Rios võetakse kasutusele erakordsed turvameetmed Mis toimub F1 suvepausil? Arter 30 aastat hiljem jooksutrennis Elamus Eestist Horoskoop Poirot paneb hallid ajurakud taas tööle Arter soovitab Kus on moe kodu? Setomaa kuninglik toidusalv Vaiko Eplik: «Sa oled ka alkohoolik, jah?» Tehke järele: 71-aastaselt Euroopa meistriks! Toidublogi: Nizza salat Eesti moodi Hiiumaa üllatused Aarne Valmis: müügiedu tagab kõhutunne Luksautoga Kesk-Aasia vaeses riigis Limnoloogias tahavad ka muuseumieksponaadid süüa Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

3 min lugemist

1.–7. august 2015

Jäär

21. märts – 19. aprill

Igav sul nüüd küll ei hakka, periood pakub häid võimalusi õppimiseks ja oma oskuste lihvimiseks. Tekib uusi põnevaid ideid. Need võivad olla ajast ees, seega peab neid teistele tutvustades kõik põhjalikult lahti seletama, muidu ei julge harjumuste küüsis olevad inimesed su plaanidega kaasa tulla.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Suhtes on nädal küllalt pingeline. Karta on, et perekond üritab kuidagimoodi nina sinu armusuhteisse toppida, sind õpetama hakata. Või tundub lähedastele, et sinu väljavalitu pole siiski piisavalt hea. Selline sekkumine teeb tuska nii sulle kui partnerile. Ole mõistev, muidu võib ta eemale tõmbuda.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Rahaasjad edenevad rahulikus tempos, ent siiski jõudsalt. Kui enne tegutsemist iga sammu põhjalikult läbi kaalud, jõuad soovitud tulemuseni. Ettevaatlik tuleb olla juttude suhtes, mis sinu kõrvu jõuavad. Suur osa infost ei pruugi tõele vastata. Keegi ehk levitab laimu armukadedusest või pahatahtlikkusest.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Võta aega, et tegutseda koos lastega. Üheskoos töö tegemine on parim kasvatusviis, mille kaudu õpetada kohusetundlikkust. Sel nädalal ei ole mõistlik niisama kaubanduskeskusesse kolama minna. Karta on, et väljud sealt kotitäie ostudega, mis pole kõige praktilisemad. Kipud kulutama üle oma võimete.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Häid mõtteid on küll palju, ent karta on, et laiskus ei võimalda neid teoks teha. See on hea aeg puhkuseks, kuna üle kõige tahad niisama elu nautida, puhata ja mängida. Käid hea meelega rahvarohketel üritustel või naudid kultuurisündmusi. Söögiisu on hea, aga hõrgutistega liialdamine tõstab kiirelt kehakaalu.

Neitsi

23. august – 22. september

Sinuni jõudnud info on vastuoluline, ürita seda kaine mõistusega analüüsida. Karta on, et täielikku tõde sa praegu veel teada ei saagi. Üksikud infokillud ei võimalda aga tervikpilti kokku panna. Ära kujunda suhtumist kaasinimestesse selle järgi, mida kuulujuttude levitajad neist räägivad.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Suurematest äritehingutest oleks mõistlik hoiduda. Sõprade soovitusi rahaasjus küll kuulata ei tasu. Mõistagi soovivad nad sulle parimat, ent nad võivad oma teadmisi rahaasjadest üle hinnata. Ehk võtavad nad asja liigse optimismiga ja pealiskaudselt. Sina aga vastutad ja pead tagajärgedega tegelema.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Aeg sobib eeskätt puhkamiseks ja reisimiseks. Kui kuhugi sõidad, kulgevad asjad kenasti sinu plaanide järgi. Töövaldkonnas on planeediseisud aga problemaatilised. Võib-olla sa lihtsalt ei ole töölainel ja seetõttu ei viitsi piisavalt süveneda. Nii võid olukordi valesti hinnata ja sellest lähtuvalt valesti tegutseda.

Ambur

22. november – 21. detsember

Sul võib tekkida väga originaalseid ideid puhkuse veetmiseks. Üks asi on aga kõrgelennuline mõtlemine, tegelik elu võib olla sootuks teistsugune. Reisile minnes tasub kindlasti hoolikalt valmistuda, mitte jätta teekonna kulgu juhuse hooleks. Kui lähened asjale sulle omase muretusega, tekivad paraku takistused.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Tasub pühenduda kodule ja lähedastele, ei maksa neid omapäi jätta, et sõpradega lõbutsema minna. Perega koos võiks ette võtta midagi sellist, mida te varem teinud ei ole. Ühine seiklus liidab teid ja jätab meeldivad mälestused. Suguvõsa rahaasju parem mitte praegu ajada.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Fookuses on suhete arendamine, ent just selles vallas peaksid hetkel ettevaatlik olema. Sinu lootused on kõrgendatud, küllap usud endasse ja arvad, et (uuele) partnerile on lihtne mõju avalda. Su juurde võib naasta kunagine armastatu, ent asjaolud on muutunud. Õnne asemel toob see kardetavasti hoopis probleeme.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kui on vaja rahaasju ajada, haara härjal sarvist esmaspäeval. Siis oled kiire õigeid võimalusi märkama. Muul ajal aga peaksid aktiivsest äriasjade ajamisest hoiduma. Pealiskaudsus ja enda võimete ülehindamine võib viia tehinguteni, milles kannad kahju. Tehtud vigu on hiljem raske, kui mitte võimatu parandada.

Seotud lood
    31.07.2015 03.08.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto