Sisukord
Arter
Postimees
19.02.2020
Ilves: loodan, et lääs ei ole veel lõppenud (11) Eesti Küberpättide nahka läks 13 miljonit eurot Apteekrid andsid reformipöörajate vastu turmtuld Tallinna linnapolitsei saatis Maardu taksojuhtidele ultimaatumi Mäggi: Eestil on Hiinast rohkem võita kui kaotada (1) Pärnu võimuliit läks lõhki Jäävaba meri ajas hülged poegima laidudele Majandus Riigifirma napsas kuluka võidu Saksamaa ja Euroopa huvid käivad käsikäes Välismaa Venemaal kaalutakse ekspresidentide puutumatust (1) Rootsis valmis maailma suurim vastlakukkel Torm tõi Iiri rannikule hüljatud laeva Arvamus Juhtkiri: rekordhind ja kaotatud aastad (2) Arved Breidaks: Tehvandile suusahall (1) Paloma Krõõt Tupay: presidendi punane joon (4) Marek Sammul: suletus toodab konnatiike (1) Indrek Leppik, Viljar Kähari: Eesti pakub katuseta maja Erkki Bahovski: kodanike Euroopa (1) Meie Eesti Aimar Altosaar: Eesti rahva küpsustunnistus Sergei Metlev: manifest kui kahtlusi vaigistav lootus (1) Imbi Paju: mõtisklus Eesti riigist ja rahvastest Kultuur Jaan Krossi põrgu ja purgatoorium Kommunism veetles vaid kodanlikust spliinist? Sport Türgi korvpallur võttis uue nime Heino Endeni järgi Kodus teise kuldmedali teeninud Wierer: värisesin viimases tiirus päris palju Anett Kontaveit pääses Dubais teise ringi Anett Kontaveit: sisehallist välja minek tahab harjumist, aga sain hästi hakkama Tartu Aksel Part: autosõit kui asotsiaalne tegevus (1) Mall Värva: loodusega koosolemise ilu ja võlu Prokuratuur täpsustas Valvo Semilarski süüdistust Miss Valentine toob Tartusse 35 riigi parimad võimlejad Raatuse koolis püsivad pinged löövad direktori Toomas Kingu vererõhu lakke Piinatud hinged treppidel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

3 min lugemist

1.–7. august 2015

Jäär

21. märts – 19. aprill

Igav sul nüüd küll ei hakka, periood pakub häid võimalusi õppimiseks ja oma oskuste lihvimiseks. Tekib uusi põnevaid ideid. Need võivad olla ajast ees, seega peab neid teistele tutvustades kõik põhjalikult lahti seletama, muidu ei julge harjumuste küüsis olevad inimesed su plaanidega kaasa tulla.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Suhtes on nädal küllalt pingeline. Karta on, et perekond üritab kuidagimoodi nina sinu armusuhteisse toppida, sind õpetama hakata. Või tundub lähedastele, et sinu väljavalitu pole siiski piisavalt hea. Selline sekkumine teeb tuska nii sulle kui partnerile. Ole mõistev, muidu võib ta eemale tõmbuda.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Rahaasjad edenevad rahulikus tempos, ent siiski jõudsalt. Kui enne tegutsemist iga sammu põhjalikult läbi kaalud, jõuad soovitud tulemuseni. Ettevaatlik tuleb olla juttude suhtes, mis sinu kõrvu jõuavad. Suur osa infost ei pruugi tõele vastata. Keegi ehk levitab laimu armukadedusest või pahatahtlikkusest.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Võta aega, et tegutseda koos lastega. Üheskoos töö tegemine on parim kasvatusviis, mille kaudu õpetada kohusetundlikkust. Sel nädalal ei ole mõistlik niisama kaubanduskeskusesse kolama minna. Karta on, et väljud sealt kotitäie ostudega, mis pole kõige praktilisemad. Kipud kulutama üle oma võimete.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Häid mõtteid on küll palju, ent karta on, et laiskus ei võimalda neid teoks teha. See on hea aeg puhkuseks, kuna üle kõige tahad niisama elu nautida, puhata ja mängida. Käid hea meelega rahvarohketel üritustel või naudid kultuurisündmusi. Söögiisu on hea, aga hõrgutistega liialdamine tõstab kiirelt kehakaalu.

Neitsi

23. august – 22. september

Sinuni jõudnud info on vastuoluline, ürita seda kaine mõistusega analüüsida. Karta on, et täielikku tõde sa praegu veel teada ei saagi. Üksikud infokillud ei võimalda aga tervikpilti kokku panna. Ära kujunda suhtumist kaasinimestesse selle järgi, mida kuulujuttude levitajad neist räägivad.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Suurematest äritehingutest oleks mõistlik hoiduda. Sõprade soovitusi rahaasjus küll kuulata ei tasu. Mõistagi soovivad nad sulle parimat, ent nad võivad oma teadmisi rahaasjadest üle hinnata. Ehk võtavad nad asja liigse optimismiga ja pealiskaudselt. Sina aga vastutad ja pead tagajärgedega tegelema.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Aeg sobib eeskätt puhkamiseks ja reisimiseks. Kui kuhugi sõidad, kulgevad asjad kenasti sinu plaanide järgi. Töövaldkonnas on planeediseisud aga problemaatilised. Võib-olla sa lihtsalt ei ole töölainel ja seetõttu ei viitsi piisavalt süveneda. Nii võid olukordi valesti hinnata ja sellest lähtuvalt valesti tegutseda.

Ambur

22. november – 21. detsember

Sul võib tekkida väga originaalseid ideid puhkuse veetmiseks. Üks asi on aga kõrgelennuline mõtlemine, tegelik elu võib olla sootuks teistsugune. Reisile minnes tasub kindlasti hoolikalt valmistuda, mitte jätta teekonna kulgu juhuse hooleks. Kui lähened asjale sulle omase muretusega, tekivad paraku takistused.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Tasub pühenduda kodule ja lähedastele, ei maksa neid omapäi jätta, et sõpradega lõbutsema minna. Perega koos võiks ette võtta midagi sellist, mida te varem teinud ei ole. Ühine seiklus liidab teid ja jätab meeldivad mälestused. Suguvõsa rahaasju parem mitte praegu ajada.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Fookuses on suhete arendamine, ent just selles vallas peaksid hetkel ettevaatlik olema. Sinu lootused on kõrgendatud, küllap usud endasse ja arvad, et (uuele) partnerile on lihtne mõju avalda. Su juurde võib naasta kunagine armastatu, ent asjaolud on muutunud. Õnne asemel toob see kardetavasti hoopis probleeme.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kui on vaja rahaasju ajada, haara härjal sarvist esmaspäeval. Siis oled kiire õigeid võimalusi märkama. Muul ajal aga peaksid aktiivsest äriasjade ajamisest hoiduma. Pealiskaudsus ja enda võimete ülehindamine võib viia tehinguteni, milles kannad kahju. Tehtud vigu on hiljem raske, kui mitte võimatu parandada.

Seotud lood
    18.02.2020 19.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto