Sisukord
Uudised
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu (1) Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (1) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (2) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (1) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (2) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Aarne Valmis: müügiedu tagab kõhutunne

11 min lugemist

Kas teadsite, et näitejuhi ja ajakirjaniku haridusega – ilmselt Eesti tuntuim ja teenekaim – (suve)üritustekorraldaja Aarne Valmis on ka ise lavalaudu tallanud ning et tema naisteriietes tegelaskuju pälvis huumorikonkursil peapreemia? Kui ei, ei teadnud te Valmisest ega ka tema hoolealustest artistidest nii mõndagi.

Tellijale

Ajakirjanikuks saada soovinud, kuid hoogsate keskkoolilõpu- ja jaanipäevapidustuste tõttu Tartu ülikooli ajakirjandusosakonda sisseastumisdokumentide esitamise tärmini maha maganud Aarne Valmis astus Tallinna Pedagoogilisse Instituuti režii erialale. Tema teada oli selle kõrgkooli näitejuhi erialalt ju palju raadio- ja teleajakirjanikke sirgunud. Valmis ei eksinud – isegi rebaseks lõi teda lõpukursusel õppinud Urmas Ott, kes ajal, mil kursusekaaslased kärakat võtsid või palli mängisid, hoopis vene kirjandust luges.

Ja kuigi Valmis lõpetas hiljem Tartus ajakirjanduse eriala, temast suleseppa ei saanud. Hoopis üritustekorraldaja, kelle ligi 30 aastat kestnud ettevõtmistel osalenud pea kõik Eesti meelelahutusega leiba teenivad artistid. Selgi suvel hullutavad publikut tema kontserdituurid, ning Lohusalu sadam, kus seekord juttu puhume, on vestlemiseks teadlik valik – siin on tänavu suvel olnud juba 20 tema korraldatud üritust.

17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto