Sisukord
Kultuur
Postimees
31.07.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne ​Aaviksoo sai rektorikoha Ligi: olen väga rahul Naissaar pakub nii maasikaid kui ka sõjaajalugu Eesti lühiuudised lk 3 Majanduse lühiuudised Naabrid tunnevad külavanemale katku pärast kaasa Teadlane seataudist: katku püsimine vaid metsas mõjus uinutavalt Katkuseast saab energiat Sealiha toidulaualt ei kao Majandus Baltika sai poole aastaga miljoni kahjumit Sealiha toidulaualt ei kao Välismaa Leid ei lahenda veel saladust Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: Sigade hukk ja inimeste nutt Postimees 1932. aastal: täna Saksa riigipäeva valimised Hanneli Rudi: lihtsalt masendav Päeva karikatuur Eerik-Niiles Kross: reetmine nr 8 Henrik Roonemaa: suur võidusõit – Ansip Clarksoni vastu Kultuur Intsikurmu ei ole Positivus Valgust otsiv Ekke Moor Sport Varrak jätkab Kalev/Cramos Spordi lühiuudised EMi ootuses: Hallik lubab pealt panna, Kangur tahab häid mälestusi Tänak: meid pidurdab vaid kogemuste puudus Üheksakesi poolfinaali püüdma Tarbija Naissaar pakub nii maasikaid kui ka sõjaajalugu Tartu Puhkpillimuusika avab kultuurihoone fotoaknad Reedest mürtsuvad Tartu kesklinnas pillid Geneetik: Angelmani lapsed vajavad lõputa tegevust Inglinäoga tüdruk ei leia sõnu ega und Tartu puukooli vanas roosiaias vohab umbrohi Tänavaremont kestab kavandatust aasta kauem Indrek Koseri positiivne Tammeka Inglinäoga tüdruk ei leia sõnu ega und Noor neiu patrullib Tartu tänavail Vaenuõhutamisega me kaugele ei jõua Jala käimine on Tartus raskeks tehtud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Intsikurmu ei ole Positivus

3 min lugemist
Ewert and the Two Dragons Positivusel. FOTO: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES

Intsikurmu muusikafestival kasvas välja aastatel 2010–2012 Põlvas toimunud Uue Ajastu Festivalist ja ristiti mullu Eesti Positivuseks. Täna algab kolmandat aastat järjest taas ajaloolises metsapõues toimuv ja rahva seas õdususe poolest tuntud muusikaüritus, mille peakorraldaja Mihkel Kübar ütleb, et üle piiri Salatsis toimuv Positivus Intsikurmu igatahes pole. 

Tellijale Tellijale

Mitmed suvefestivalid reklaamivad end kui looduskaunis kohas, eriti hea atmosfääriga muusikasündmusi. Tihti aga juhtub – nagu ka sellel aastal Positivusel –, et juba esimese päeva õhtuks on ilus ala ära lagastatud, palju sodi ja prügi maas laiali. Mitu tonni prügi teie iga festivali lõppedes ära viima peate?

Seda ma öelda ei oska, mitu tonni me prügi täpselt ära veame, aga eelmisel aastal see maas igatahes ei vedelenud, või isegi kui vedeles, korjati kiiresti ära. Jälgime väga hoolega festivali prügimajandust, kogume eraldi topse ja oleme inimestele piisavalt äraviskamise võimalusi tekitanud.

30.07.2015 01.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto