Sisukord
Eesti
Postimees
31.07.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne ​Aaviksoo sai rektorikoha Ligi: olen väga rahul Naissaar pakub nii maasikaid kui ka sõjaajalugu Eesti lühiuudised lk 3 Majanduse lühiuudised Naabrid tunnevad külavanemale katku pärast kaasa Teadlane seataudist: katku püsimine vaid metsas mõjus uinutavalt Katkuseast saab energiat Sealiha toidulaualt ei kao Majandus Baltika sai poole aastaga miljoni kahjumit Sealiha toidulaualt ei kao Välismaa Leid ei lahenda veel saladust Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: Sigade hukk ja inimeste nutt Postimees 1932. aastal: täna Saksa riigipäeva valimised Hanneli Rudi: lihtsalt masendav Päeva karikatuur Eerik-Niiles Kross: reetmine nr 8 Henrik Roonemaa: suur võidusõit – Ansip Clarksoni vastu Kultuur Intsikurmu ei ole Positivus Valgust otsiv Ekke Moor Sport Varrak jätkab Kalev/Cramos Spordi lühiuudised EMi ootuses: Hallik lubab pealt panna, Kangur tahab häid mälestusi Tänak: meid pidurdab vaid kogemuste puudus Üheksakesi poolfinaali püüdma Tarbija Naissaar pakub nii maasikaid kui ka sõjaajalugu Tartu Puhkpillimuusika avab kultuurihoone fotoaknad Reedest mürtsuvad Tartu kesklinnas pillid Geneetik: Angelmani lapsed vajavad lõputa tegevust Inglinäoga tüdruk ei leia sõnu ega und Tartu puukooli vanas roosiaias vohab umbrohi Tänavaremont kestab kavandatust aasta kauem Indrek Koseri positiivne Tammeka Inglinäoga tüdruk ei leia sõnu ega und Noor neiu patrullib Tartu tänavail Vaenuõhutamisega me kaugele ei jõua Jala käimine on Tartus raskeks tehtud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ligi: olen väga rahul

1 min lugemist
Jürgen Ligi FOTO: Jaanus Lensment

Haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi sõnul tundis ta kergendust, kui Tallinna Tehnikaülikooli (TTÜ) kuratoorium otsustas lõpuks Jaak Aaviksoo ikkagi rektoriks kinnitada.

Tellijale Tellijale

«Olen väga rahul, et otsus tuli, ja minu arvates on see väga positiivne uudis. Olen rahul, et kuratoorium osutus töövõimeliseks, ning samuti olen väga rahul, et saime väga hea kuratooriumi esimehe [Gunnar Oki], kes suutis tõesti pooli liita ja panna nad tegutsema selle nimel, et ülikool ühtsena edasi läheks,» rääkis ta.

Ligi sõnul vajab TTÜ juhti, mitte nõrka esindusisikut, keda huvigrupid saavad juhtida. «Usun Aaviksoo juhinatuuri, tema võimetesse ja autoriteeti,» märkis minister. «Ütlen seda nüüd tagantjärele, enne ei oleks nii sobinud öelda.»

30.07.2015 01.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto