Sisukord
Autosport
Postimees
31.07.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne ​Aaviksoo sai rektorikoha Ligi: olen väga rahul Naissaar pakub nii maasikaid kui ka sõjaajalugu Eesti lühiuudised lk 3 Majanduse lühiuudised Naabrid tunnevad külavanemale katku pärast kaasa Teadlane seataudist: katku püsimine vaid metsas mõjus uinutavalt Katkuseast saab energiat Sealiha toidulaualt ei kao Majandus Baltika sai poole aastaga miljoni kahjumit Sealiha toidulaualt ei kao Välismaa Leid ei lahenda veel saladust Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: Sigade hukk ja inimeste nutt Postimees 1932. aastal: täna Saksa riigipäeva valimised Hanneli Rudi: lihtsalt masendav Päeva karikatuur Eerik-Niiles Kross: reetmine nr 8 Henrik Roonemaa: suur võidusõit – Ansip Clarksoni vastu Kultuur Intsikurmu ei ole Positivus Valgust otsiv Ekke Moor Sport Varrak jätkab Kalev/Cramos Spordi lühiuudised EMi ootuses: Hallik lubab pealt panna, Kangur tahab häid mälestusi Tänak: meid pidurdab vaid kogemuste puudus Üheksakesi poolfinaali püüdma Tarbija Naissaar pakub nii maasikaid kui ka sõjaajalugu Tartu Puhkpillimuusika avab kultuurihoone fotoaknad Reedest mürtsuvad Tartu kesklinnas pillid Geneetik: Angelmani lapsed vajavad lõputa tegevust Inglinäoga tüdruk ei leia sõnu ega und Tartu puukooli vanas roosiaias vohab umbrohi Tänavaremont kestab kavandatust aasta kauem Indrek Koseri positiivne Tammeka Inglinäoga tüdruk ei leia sõnu ega und Noor neiu patrullib Tartu tänavail Vaenuõhutamisega me kaugele ei jõua Jala käimine on Tartus raskeks tehtud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tänak: meid pidurdab vaid kogemuste puudus

3 min lugemist
Ott Tänak tütre Miaga. FOTO: Timo Anis

Ott Tänak ja Raigo Mõlder tõestasid juuli alguses sõidetud Poola MM-ralli 3. kohaga, et kuuluvad oma ala maailma parimate sekka. Õnnestumisest enesekindlust ammutanud mehed sooviks eile Jyväskyläs alanud Soome rallil saavutust korrata, kuid Tänaku sõnul võib neid pidurdada kogemuste puudus.  

Tellijale Tellijale

«Olen Soome rallil sõitnud WRC-autoga vaid korra. Mõnel aeglasemal rallil poleks näiteks WRC 2 autoga vahe nii suur, kuid siinsetel kiiretel teedel on asjad teisiti,» selgitas Tänak, ent lisas, et kiiruskatsed on siiski enamikus lahjema autoga sõitmisest tuttavad ja see lisab omakorda enesekindlust. «Paljud kiiruskatsed on varasemate aastatega sarnased, vaid punktikatse sõidetakse tagurpidi ning mõned üksikud lõigud on täiesti uued.»

Tänaku sõnul andsid nad koos kaardilugeja Mõlderiga legendi kirjutamisse endast parima, mõistmaks, mis kusagil juhtuma hakkab. Samas on ta teiste tippsõitjatega võrreldes palju keerulisemas olukorras. Näiteks tõi ta täna sõidetava legendaarse Ouninpohja kiiruskatse, mida mullu Soomes võidutsenud Jari-Matti Latvala on WRC-autoga sõitnud kümmekond aastat.

30.07.2015 01.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto