Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ülikooli peahoones käib kibe remont

Ülikooli peahoones käivad parasjagu remonditööd, et täita tuleohutusnõudeid ning värskendada fuajeed ja koridore. FOTO: Kalev Saar

Ülikooli peasissepääsu katvaist fotoustest küll sisse ei pääse, kuid need aitavad säilitada peahoone autentset välimust hiljuti alanud remonditööde ajal. Ka uue õppeaasta avaaktust ei peeta peahoones.

Tellijale Tellijale

Ehitustööde käigus on kavas peahoone viia vastavusse tuleohutuseeskirjaga. Peamiselt tähendab see seda, et esimesele korrusele pikkadesse koridoridesse paigaldatakse automaatsed tulekindlad uksed ja turvavalgustuse saavad kõik korrused.

«Praegu ei ole peahoones esimesel korrusel automaatset tulekahjusignalisatsiooni,» ütles Tartu ülikooli arendustalituse juhataja Viljo Vider. Sellealase ettekirjutuse tegid tänavu ülikoolile ka Lõuna päästekeskuse tuleohutuskontrolli büroo inspektorid.

30.07.2015 01.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto