Sisukord
Uudised
Postimees
31.07.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne ​Aaviksoo sai rektorikoha Ligi: olen väga rahul Naissaar pakub nii maasikaid kui ka sõjaajalugu Eesti lühiuudised lk 3 Majanduse lühiuudised Naabrid tunnevad külavanemale katku pärast kaasa Teadlane seataudist: katku püsimine vaid metsas mõjus uinutavalt Katkuseast saab energiat Sealiha toidulaualt ei kao Majandus Baltika sai poole aastaga miljoni kahjumit Sealiha toidulaualt ei kao Välismaa Leid ei lahenda veel saladust Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: Sigade hukk ja inimeste nutt Postimees 1932. aastal: täna Saksa riigipäeva valimised Hanneli Rudi: lihtsalt masendav Päeva karikatuur Eerik-Niiles Kross: reetmine nr 8 Henrik Roonemaa: suur võidusõit – Ansip Clarksoni vastu Kultuur Intsikurmu ei ole Positivus Valgust otsiv Ekke Moor Sport Varrak jätkab Kalev/Cramos Spordi lühiuudised EMi ootuses: Hallik lubab pealt panna, Kangur tahab häid mälestusi Tänak: meid pidurdab vaid kogemuste puudus Üheksakesi poolfinaali püüdma Tarbija Naissaar pakub nii maasikaid kui ka sõjaajalugu Tartu Puhkpillimuusika avab kultuurihoone fotoaknad Reedest mürtsuvad Tartu kesklinnas pillid Geneetik: Angelmani lapsed vajavad lõputa tegevust Inglinäoga tüdruk ei leia sõnu ega und Tartu puukooli vanas roosiaias vohab umbrohi Tänavaremont kestab kavandatust aasta kauem Indrek Koseri positiivne Tammeka Inglinäoga tüdruk ei leia sõnu ega und Noor neiu patrullib Tartu tänavail Vaenuõhutamisega me kaugele ei jõua Jala käimine on Tartus raskeks tehtud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tänavaremont kestab kavandatust aasta kauem

2 min lugemist
Pargi tänaval käis eile töö kõnniteedel ja parkimistaskutel. Esmaspäeval hakkavad töömehed seal sõiduteele klompkive panema. FOTO: Kalev Saar

Mullu kevadel alanud Pargi tänava põhjalik remont peaks olema ammu unustatud asi, aga võta näpust: tööd on seal mitu korda toppama jäänud ja käivad ka nüüd, kuigi kevadise kava järgi pidi tänav valmis olema paar nädalat tagasi. 

Tellijale Tellijale

Töömehed panid eile Pargi tänava vana sauna poolsele kõnniteele tänavakive, uulitsa alguses paigaldati munakive parkimistaskutesse. Ligi 350 meetri pikkuse Pargi tänava sõidutee tööjärg on silma järgi aga endiselt enam-vähem samas kohas, kuhu see mullu hilissügisel eelmisest firmast jäi, ehk napilt pool sõiduteest on kaetud uute klompkividega.

«Lubasin mullu, et Pargi tänavast tuleb ilus koht, aga ei osanud arvata, et ilusa tänava sünd on nii pikaaegne,» tõdes Tartu linnavalitsuse teedeteenistuse juhataja Urmas Mets. «Meil oli seda tänavat remontiva firmaga tõsine jutuajamine. Töövõtja vaatevinklist on olemas ka põhjused, miks nad kokkulepitud tähtajast kinni pidada ei saanud.»

30.07.2015 01.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto