Sisukord
Korvpall
Postimees
31.07.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne ​Aaviksoo sai rektorikoha Ligi: olen väga rahul Naissaar pakub nii maasikaid kui ka sõjaajalugu Eesti lühiuudised lk 3 Majanduse lühiuudised Naabrid tunnevad külavanemale katku pärast kaasa Teadlane seataudist: katku püsimine vaid metsas mõjus uinutavalt Katkuseast saab energiat Sealiha toidulaualt ei kao Majandus Baltika sai poole aastaga miljoni kahjumit Sealiha toidulaualt ei kao Välismaa Leid ei lahenda veel saladust Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: Sigade hukk ja inimeste nutt Postimees 1932. aastal: täna Saksa riigipäeva valimised Hanneli Rudi: lihtsalt masendav Päeva karikatuur Eerik-Niiles Kross: reetmine nr 8 Henrik Roonemaa: suur võidusõit – Ansip Clarksoni vastu Kultuur Intsikurmu ei ole Positivus Valgust otsiv Ekke Moor Sport Varrak jätkab Kalev/Cramos Spordi lühiuudised EMi ootuses: Hallik lubab pealt panna, Kangur tahab häid mälestusi Tänak: meid pidurdab vaid kogemuste puudus Üheksakesi poolfinaali püüdma Tarbija Naissaar pakub nii maasikaid kui ka sõjaajalugu Tartu Puhkpillimuusika avab kultuurihoone fotoaknad Reedest mürtsuvad Tartu kesklinnas pillid Geneetik: Angelmani lapsed vajavad lõputa tegevust Inglinäoga tüdruk ei leia sõnu ega und Tartu puukooli vanas roosiaias vohab umbrohi Tänavaremont kestab kavandatust aasta kauem Indrek Koseri positiivne Tammeka Inglinäoga tüdruk ei leia sõnu ega und Noor neiu patrullib Tartu tänavail Vaenuõhutamisega me kaugele ei jõua Jala käimine on Tartus raskeks tehtud Meelelahutus Koomiks Sudoku

EMi ootuses: Hallik lubab pealt panna, Kangur tahab häid mälestusi

3 min lugemist
Palliga Kristjan Kangur. FOTO: Martin Ilustrumm

Eile pidas Euroopa meistrivõistluste finaalturniiriks valmistuv Eesti meeste korvpallikoondis treeningu, kus peatreener Tiit Sokk tegi teatavaks need 13 mängijat, kes sõidavad nädalavahetuseks Moskvasse, et pidada kaks kontrollmängu Venemaaga. Moskvas peetavatele kohtumistele võetakse kaasa Sten Sokk, Rain Veideman, Martin Dorbek, Gert Dorbek, Gregor Arbet, Tanel Kurbas, Erik Keedus, Siim-Sander Vene, Janar Talts, Kristjan Kitsing, Joosep Toome, Rain Raadik ja Reinar Hallik. Kapten Kristjan Kangur taastub haigusest, kuigi osaleb juba pallitreeningutel.

Tellijale Tellijale

Pikkadest meestest tegid Joosep Toome ja Rain Raadik eelmisel suvel kohati suurepäraseid etteasteid (seda küll Kanguri ja Taltsi puudumise ajal – M. G.). Sokk ootab ka sel aastal vahetusmeestelt häid mänge. «Eelmisel suvel polnud neil ka taganemisteed (vahetuste näol – M. G.) ja siis olid nad tublid. Nüüd on veidi teine olukord, aga mina ootan neilt sama häid esitusi. Katsun mänguaega jagada üsna võrdselt, aga võimaluse end tõestada saavad kõik, loodan, et nad kasutavad seda,» ütles juhendaja.

30.07.2015 01.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto