Mis toimub F1 suvepausil?

Hooaja alguse rivistusest alates on paljud jõuvahekorrad juba paika loksunud, kuid eesootava 11 etapiga võib nii mõndagi muutuda. FOTO: SCANPIX

Kuninglikus võidusõidusarjas on suvepaus ning meeskonnad valmistuvad hooaja teiseks pooleks, mis algab 23. augustil Belgias. Puhkusele eelnes sündmusterohke Ungari GP, kus ei mahtunud poodiumile kumbki Mercedese sõitja, kes viimase poolteise hooaja jooksul on F1 sarja valitsenud. Nii on ootamatu poodiumiseisuga lõppenud Ungari etapi järel mõtlemisainet nii üldliidritel kui ka nende potentsiaalsetel ründajatel ja suvepausi ajal tuleb mõlgutada mitmesuguseid mõtteid. Millele tiimid keskenduvad?

Tellijale Tellijale

Konstruktorite karikat juhtival Mercedese tiimil on kahe viimati sõidetud etapi järel mõtlemisainet piisavalt ja seda startide tõttu. Hamilton ja Rosberg alustasid esimeselt ja teiselt kohalt nii vahetult enne suvepausi kavas olnud Ungari etapil kui ka sellele eelnenud Suurbritannia GP-l, ent mõlemal sõidul nähti sama stsenaariumi, kui kohe stardis anti esimesed positsioonid käest.

31.07.2015 03.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto