Sisukord
Uudised
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Tänavakunst seob minevikku tänasega

2 min lugemist
Hapniku ideekavandi järgi tema enda ja ta sõprade kätega tehtud suurt seinamaalingut Kastani 27 maja tuletõkkemüüril on kõige parem vaadata Eesti Üliõpilaste Seltsi aias Tõnissoni 1. FOTO: Kalev Saar

Suvi on lisanud Tartu tänavakunsti uusi töid. Üks neist on valminud Eesti Üliõpilaste Seltsi aias juba juuni lõpus, kuid pidulik avamine seisab ees augusti viimasel laupäeval, teine on nüüd kõikidele vaadata laululava alumises parklas.

Tellijale

Juuli viimasel nädalavahetusel avas Tartu tänavakunsti esimesi tegijaid Bach Babach, kes alustas juba 1990. aastate keskel, oma portreedenäituse Võru ja Kastani tänava nurgal. Tartu Postimees kirjutas sellest 29. juuli lehes.

Tema noor kolleeg Hapnik on saanud hakkama suurejoonelise, kogu majaseina katva maalinguga Eesti Üliõpilaste Seltsi (EÜS) aias. Õigupoolest on see teos, mille keskmes on Tartu ajaloos tähtsad Kristjan Jaak Peterson ja Kivisild, seltsi krundi piirile ulatuva naabermaja tuletõkkemüüril.

01.08.2015 04.08.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto