Sisukord
Tänane leht
Tänane leht
04.08.2015
Eesti Tervis Savisaare tooli ei kõiguta Palju õnne Riik on teinud välismaiste raviarvete suhtes erandeid Uusi perearste tuleb hakata otsima välismaalt Läänemaa haigla sai mammograafiakabineti Ida-Viru keskhaigla avab uue hooldekeskuse Tagakülg Linn lammutas Õismäel aastakümneid tegutsenud elanike parkla Haruldane must-toonekurg ilmutas end Tartumaal Puhkus Krimmis seab tuleviku ohtu Esikülg 4. august 3 lk lühid Kultuuritolmul inimest löönud politseinik astub kohtu ette Dilbert Ravimiamet kutsub soetama ravimeid ainult apteekidest Horoskoop Majanduse lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised EMT ja Elion sulavad tasapisi kokku Välismaa Asepresident Bidenist võib peagi saada Clintoni rivaal Calais’ migrandid jooksevad sadade kaupa Eurotunnelile tormi Välismaa lühiuudised Arvamus Päeva Karikatuur Darja Saar: kas võitleme iseenda või kellegi teisega? Jürgen Tamme: ikka omaette Postimees 1910. aastal: koolera tulekul Mihkel Veiderma: laiem vaade töötajate koondamisele Ida-Virumaal Liis Puis: miks me hakkame arstiks? Juhtkiri: kust tulevad perearstid? Kultuur Uus plaat. Mittemuusiku paradiis Diskokera. Rehetoas! Sport Rock ja Kalev saavad eurosarjas vastased teada, TLÜ/Kalev jäeti välja Rallimehi ehmatav anomaalia põhjustab õnnetusi Spordi lühiuudised 04.08 Kas uus dopinguskandaal on pinnavirvendus või tõeline torm? Tallinn Tervis Savisaare tooli ei kõiguta Kallo: Savisaar võib tööle naasta augustis Linn lammutas Õismäel aastakümneid tegutsenud elanike parkla Tarbija Uusi perearste tuleb hakata otsima välismaalt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uus plaat. Mittemuusiku paradiis

2 min lugemist
Serge Gainsbourg- Le cinema Du Serge Gainsbourg FOTO: Kuvatõmmis

Serge Gainsbourg

Le Cinema De Serge Gainsbourg

EmArcy

Tellijale Tellijale

Teate, miks filmiplaatidele tehakse hittidest tõlgitsusi? Sest originaali jaoks ei ole raha. Chris Rock aga ütleb: kui te kõva näitlejat ei saa, ärge võtke ka keskpärast. Ei tea, et nii oleks läinud Serge’i lugudega, küll aga võib-olla tema rollidega. Ta on muusikat loonud ja mänginud paljudes filmides, ent paljud neist on ühtlasi väga kehvad.

Kivisöehäälega Gainsbourg on mulle alati enim meenutanud Vladimir Võssotskit, kes sebis samuti palju filmi alal. Filmimaailm meeldis Serge’ile nii väga, et kui ta ei komponeerinud endale, siis peamiselt näitlejataridele. Neist huvitavaim on Catherine Deneuve filmis «Je vous aime», milles ta kutsub ühe laua taha Serge’i, Jean-Louis Trintignant’i ja Gerard Depardieu, aga ka Anna Karina, Isabelle Adjani ja Vanessa Paradis on mõni neist, kes saanud osa Serge’i šansoonid-anšoovistega-andest.

03.08.2015 05.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto