Sisukord
Arter
Tänane leht

Horoskoop

2 min lugemist

Horoskoop 8.–14. august 2015

Jäär

21. märts – 19. aprill

Nädal sobib suurepäraselt puhkuseks. On küllaga tegutsemistahet ja seikluslusti, meeli köidab elu lõbusam pool. Hea aeg reisimiseks, samuti pidudel ja kultuuriüritustel käimiseks. Tasub proovida uusi asju. Küllap naudid flirtimistki täiel rinnal. Uus suhe võib tekkida, ent see on pigem seiklus ega jää kauaks püsima.

 

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Tähelepanu keskpunktis on pere ja kodu. Arvata võib, et sul tuleb panustada palju energiat kodustesse töödesse, midagi remontida ja uuendada. Tagasihoidlik peaksid olema sisustuskaupu ostes. Kui seda teed, mõtle pikalt ja põhjalikult, kaaludes, mis millega sobib. Kipud luksusele liiga palju kulutama.

 

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Väga hea aeg vaimse töö tegemiseks. Jõudu on palju, mõte liigub kiiresti ja tekkida võib väga originaalseid ideid. Tasub oma tegemistest rääkida ka sõprade ja mõttekaaslastega. Nendega vestlemine elavdab su fantaasiat ning ehk annab keegi nende hulgast eriti geniaalse idee.

 

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Soodne aeg erialases plaanis. Küllap saad tunnustust heade töötulemuste eest. Võimalik, et sulle tehakse uus põnev tööpakkumine või saad tulutoova lisatööotsa. Rahaasju ajades oled nutikas ja edukas. Sa ei püsi äraproovitud raamides, vaid proovid leida uuenduslikke lahendusi.

 

Lõvi

23. juuli – 22. august

Palju sõltub sinust endast. Võimalusi on peaaegu piiramatult, tasub olla aktiivne ja need ära kasutada. Eriti hea on see ajajärk enesetäiendamiseks, aga ka päris uuel alal õpingute alustamiseks. Kui saad reisile minna, toob teekond sulle põnevaid elamusi ja üllatavaid kogemusi.

 

Neitsi

23. august – 22. september

Sa ei ole väga seltskondlik, kindlasti peaksid mingi aja leidma üksi olemiseks. On vaja sügavale endasse vaadata, hinges toimuvat analüüsida. Kui miski sind vaevab ja kurvameelsust tekitab, aitab enda parem tundmine probleemi lahendada. Suhetes võib ette tulla üksteisest möödarääkimist.

 

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Meeldiv ja võimalusterohke aeg suhete rindel. Kui sul on kindel partner, tasuks palju koos tegutseda ning mitte ainult kahekesi olla, vaid käia ka sõpradel külas ja väisata kultuuriüritusi. Kui alles otsid enda kõrvale õiget kaaslast, tasub nüüd aktiivselt seltskonnas käia, sest uued tutvused on kerged tekkima.

 

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Tavalises töörütmis saab ümberkorraldusi teha, et muuta seda tõhusamaks ja samas vaheldusrikkamaks. Oma heade ideedega võid ära teenida ülemuste tunnustuse. Töökus ja enesekindlus võivad kaasa tuua selle, et sulle pakutakse vastutusrikkamaid ülesandeid, ehk isegi kõrgemat kohta.

 

Ambur

22. november – 21. detsember

Vaat et ideaalne aeg puhkamiseks, eriti reisile minekuks. See toob su ellu värskust ja põnevaid seiklusi. Ette võib tulla ootamatuid olukordi ja veidraid kohtumisi, mis muudavad reisi kokkuvõttes ainult meeleolukamaks. Kui aga pead kontoris istuma ja mõttetööd tegema, edeneb see õige vaevaliselt.

 

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Sobiv nädal eelkõige kodusteks ettevõtmisteks ja perega seotud asjatoimetusteks. Hästi õnnestub ka suguvõsaga seotud rahaasjade korraldamine. Võimalik, et see osutub sinu jaoks oodatust kasulikumaks. Aeg ei sobi hästi reisi alustamiseks. Kui siiski teele lähed, arvesta lisanduva ajakuluga.

 

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Nädal toob meeldivat värskust suhetesse. Kui sul on kindel partner, naudite lahutamatutena õnne. Vastassoo hulgas oled populaarne ja uue suhte tekkimine on väga võimalik. Ometi kaasnevad sellega takistavad asjaolud. Kas suhe ka püsima jääb, on näha alles septembris.

 

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Sa ei pruugi olukordi adekvaatselt hinnata – tunded on märksa tugevamad kui mõistus. Uuel nädalal võib tekkida tõrkeid suhtlemisel kallimaga. Võtad ta juttu väga isiklikult. Teine räägib ehk ausalt ja otsesõnu, sina aga üritad ridade vahelt leida varjatud tagamõtet ja leiad põhjust solvumiseks.

 

 

 

 

 

Seotud lood
    07.08.2015 10.08.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto