Sisukord
Eesti
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (2) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda Börsidel käib veresaun «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (1) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (2) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Läänemaa haigla sai mammograafiakabineti

1 min lugemist
Uuringuid tehakse Läänemaa haiglas, diagnoos pannakse telemeditsiini abil Põhja-Eesti regionaalhaiglas. FOTO: Arvo Tarmula / Lääne Elu

Kui varem oli Haapsalus mammograafilisi uuringuid võimalik teha ainult rändbussis, siis juulist on Läänemaa haiglas avatud mammograafiakabinet, kirjutas Lääne Elu.

Tellijale

«Nüüd, kui mammograaf on kohapeal olemas, ei pea me meie poole pöörduvaid probleemiga naisi saatma uuringutele Tallinna, vaid saame neid teha siinsamas Haapsalus,» ütles Läänemaa haigla ravijuht Kai Tennisberg. «Sõeluuringuga seoses on uut mammograafiakabinetti siiani külastatud vähe, sest alles kevadel käis Haapsalus buss ja enamik naisi kasutas võimalust juba tookord.»

Läänemaa haigla sai mammograafiakabineti tänu ühinemisele Põhja-Eesti regionaalhaiglaga. Viimase radioloogiakeskuse juhataja Maret Talk sõnas, et nende soov on pakkuda Läänemaa rinnaprobleemidega naistele kiiremat juurdepääsu uuringutele.

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto