Sisukord
Arvamus
Postimees
04.08.2015
Eesti Tervis Savisaare tooli ei kõiguta Palju õnne Riik on teinud välismaiste raviarvete suhtes erandeid Uusi perearste tuleb hakata otsima välismaalt Läänemaa haigla sai mammograafiakabineti Ida-Viru keskhaigla avab uue hooldekeskuse Tagakülg Linn lammutas Õismäel aastakümneid tegutsenud elanike parkla Haruldane must-toonekurg ilmutas end Tartumaal Puhkus Krimmis seab tuleviku ohtu Esikülg 4. august 3 lk lühid Kultuuritolmul inimest löönud politseinik astub kohtu ette Dilbert Ravimiamet kutsub soetama ravimeid ainult apteekidest Horoskoop Majanduse lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised EMT ja Elion sulavad tasapisi kokku Välismaa Asepresident Bidenist võib peagi saada Clintoni rivaal Calais’ migrandid jooksevad sadade kaupa Eurotunnelile tormi Välismaa lühiuudised Arvamus Päeva Karikatuur Darja Saar: kas võitleme iseenda või kellegi teisega? Jürgen Tamme: ikka omaette Postimees 1910. aastal: koolera tulekul Mihkel Veiderma: laiem vaade töötajate koondamisele Ida-Virumaal Liis Puis: miks me hakkame arstiks? Juhtkiri: kust tulevad perearstid? Kultuur Uus plaat. Mittemuusiku paradiis Diskokera. Rehetoas! Sport Rock ja Kalev saavad eurosarjas vastased teada, TLÜ/Kalev jäeti välja Rallimehi ehmatav anomaalia põhjustab õnnetusi Spordi lühiuudised 04.08 Kas uus dopinguskandaal on pinnavirvendus või tõeline torm? Tallinn Tervis Savisaare tooli ei kõiguta Kallo: Savisaar võib tööle naasta augustis Linn lammutas Õismäel aastakümneid tegutsenud elanike parkla Tarbija Uusi perearste tuleb hakata otsima välismaalt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Darja Saar: kas võitleme iseenda või kellegi teisega?

3 min lugemist
Darja Saar FOTO: Erik Prozes

Ma ei kavatse piirduda küsimustega, kellele kuulub Krimm või mis juhtus pronkssõduriga, vaid arvan, et ainult nende küsimuste üleval hoidmine viib inimeste tähelepanu kõrvale teemadest, mis on olulised just siin ja praegu, kirjutab Darja Saar, ETV+ peatoimetaja.

Tellijale Tellijale

Kogu olukord paneb mind mõtlema, kas ma elan ikka Eestis või Venemaa provintsis? Vaatamata asjaolule, et tegemist on sõltumatu riigiga, leidub ikka neid, kes tähelepanelikult jälgivad, mida naaberriik meie kohta ütleb ja mis hinnangu meile annab.

Krimmiga juhtunu ei ole kooskõlas 21. sajandi Euroopa väärtustega. Aga küsimusest, kellele kuulub Krimm, on saanud kontrollküsimus. Tean juhtumeid, kus tööandjad esitavad seda küsimust tööintervjuudel.

03.08.2015 05.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto