Sisukord
Eesti
Postimees
04.08.2015
Eesti Tervis Savisaare tooli ei kõiguta Palju õnne Riik on teinud välismaiste raviarvete suhtes erandeid Uusi perearste tuleb hakata otsima välismaalt Linn lammutas Õismäel aastakümneid tegutsenud elanike parkla Ida-Viru keskhaigla avab uue hooldekeskuse Tagakülg Male Haruldane must-toonekurg ilmutas end Tartumaal Puhkus Krimmis seab tuleviku ohtu Esikülg 4. august 3 lk lühid Kultuuritolmul inimest löönud politseinik astub kohtu ette Dilbert Ravimiamet kutsub soetama ravimeid ainult apteekidest Horoskoop Läänemaa haigla sai mammograafiakabineti Majandus Majanduse lühiuudised EMT ja Elion sulavad tasapisi kokku Välismaa Asepresident Bidenist võib peagi saada Clintoni rivaal Calais’ migrandid jooksevad sadade kaupa Eurotunnelile tormi Välismaa lühiuudised Arvamus Päeva Karikatuur Darja Saar: kas võitleme iseenda või kellegi teisega? Jürgen Tamme: ikka omaette Postimees 1910. aastal: koolera tulekul Mihkel Veiderma: laiem vaade töötajate koondamisele Ida-Virumaal Liis Puis: miks me hakkame arstiks? Juhtkiri: kust tulevad perearstid? Kultuur Uus plaat. Mittemuusiku paradiis Diskokera. Rehetoas! Sport Rock ja Kalev saavad eurosarjas vastased teada, TLÜ/Kalev jäeti välja Rallimehi ehmatav anomaalia põhjustab õnnetusi Spordi lühiuudised 04.08 Kas uus dopinguskandaal on pinnavirvendus või tõeline torm? Tallinn Tervis Savisaare tooli ei kõiguta Kallo: Savisaar võib tööle naasta augustis Linn lammutas Õismäel aastakümneid tegutsenud elanike parkla Tarbija Uusi perearste tuleb hakata otsima välismaalt Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Puhkus Krimmis seab tuleviku ohtu

4 min lugemist
FOTO: Pm

Kuigi Venemaa poolt annekteeritud Krimmi pole otseselt keelatud reisida, tuleb võtta arvesse, et hiljem võib mereäärne puhkusereis tuua endaga kaasa probleeme. 

Tellijale

Den za Dnjom otsustas Krimmi-teemat uurida pärast seda, kui Venemaa tarbijakaitseühing Ühiskondlik Kontroll oli avaldanud meelespea Venemaa inimestele, kes kavatsevad külastada Krimmi poolsaart. Mõistagi kutsus see esile ühiskonna ja presidendi meelepaha, kelle arvates seati kahtluse alla riiklik seisukoht Krimmi ühendamise seaduslikkuses. Tarbijakaitsjad selgitasid, et kuna nende poole oli pöördunud mitukümmend venemaalast, kel tekkis pärast Krimmi külastamist probleeme viisa saamisega Schengeni riikidesse ja Ameerikasse või Ukrainasse pääsemisega, otsustasid nad inimesi hoiatada.

Et Venemaa kodanikud Krimmi sõiduks viisat ei vaja, võib oletada, et probleemid tekkisid siis, kui internetis krediitkaardiga (mille kasutamise ajalugu on tuvastatav) reise ja hotelle broneeriti. Ilmselt saadi infot ka sotsiaalvõrgustikest, kuhu inimesed armastavad puhkusepilte üles riputada.

03.08.2015 05.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto