K, 5.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Weekendilt viidi jaoskonda 160 pidulist

NN
Weekendilt viidi jaoskonda 160 pidulist
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Laupäeva õhtul sai ilutulestiku ja tantsumuusika tippude David Guetta ja Martin Garrixi saatel lõpu Weekend Festival Baltic 2015.
Laupäeva õhtul sai ilutulestiku ja tantsumuusika tippude David Guetta ja Martin Garrixi saatel lõpu Weekend Festival Baltic 2015. Foto: Ants Liigus / Pärnu Postimees

Pärnus peetud kolmepäevane Weekendi festival läks korraldajate ja politsei hinnangul korda ja oli üldiselt rahulik, kuigi politseil tuli tegeleda 460 vahejuhtumiga.

«Politseile olid need töörohked päevad, kuid eks nii suure rahvahulga juures on see mõistetav – kes vajas abi, kes korralekutsumist, ja loodetavasti õnnestus politsei kohalolekuga ka mõni ebameeldiv vahejuhtum ära hoida,» lausus Pärnu politseijaoskonna juht Andres Sinimeri.

Festivalikülalistega seotud kuritegusid registreeriti üheksa: avaliku korra raske rikkumine, narkosüütegu, liiklusalane rikkumine, kelmuse katse ja viis vargust, teatas politsei pressiesindaja.

Tagasi üles