Sisukord
Jalgpall
Postimees
10.08.2015
Eesti Mälumäng 700-aastane koge jõudis lõpuks Lennusadamasse Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Sigade katk jõudis Jõgevamaale Weekendilt viidi jaoskonda 160 pidulist Eesti lühiuudised Naised vedasid Tormise rappa ja mehed tehasesse Eesti lühiuudised Sotsid nõuavad koalitsioonileppe täiendamist Esikülg Pärnu lasteaed diskrimineeris vene õpetajaid Venelased kardavad vabadust Majandus Töötukassa: tahame leida parima partneri Nortal: tingimused on õigustatult karmid Rahandusministeerium: vahel võib erisusi lubada Töötukassa IT-hange paneb kahtlustama kokkumängu Välismaa Sõjajärgsed lapsed Välismaa lühiuudised Germanwingsi ohvrite lähedased tahavad suuremat hüvitist Lääne toidu lömastamine ajas venelased vihaseks Arvamus Juhtkiri: juustukera aetakse mulda Sirje Niitra: teater ehitusel Erik Tohvri: tapakirves Eesti rahva kohal Postimees 1933. aastal: ärimehed lendavad Leningradi Päeva Karikatuur Kultuur 700-aastane koge jõudis lõpuks Lennusadamasse Naised vedasid Tormise rappa ja mehed tehasesse Sport Spordi lühiuudised Vägevad emotsioonid, pettumused ja loobumine Hispaanias võidutsenud Taaramäe: olin lihtsalt parim Vollemehed Euroopa liigas: kümnest kümme, kuigi raskelt Narva Transil läks silme eest punaseks Profiameti õppimist alustav Martin Laas: saan hea ja ühtlase tasemega sõite Tallinn 700-aastane koge jõudis lõpuks Lennusadamasse Tarbija «Teil on vist magus elu, et joote nii mõru kohvi» Pärnu lasteaed diskrimineeris vene õpetajaid Tartu Raha ootavad sild, muul, külasaun ja sibulatee Katkuhirmus seakasvatajad astuvad äärmuslikke samme Tartu saab esimese postitantsustuudio Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Narva Transil läks silme eest punaseks

3 min lugemist
Transi kapten Roman Nesterovski (vasakul) ja kaitsja Tanel Tamberg ei mõista kohtuniku Roomer Tarajevi otsust. FOTO: Erik Prozes

Narva Transi jalgpalliklubi juhtkond pidanuks pärast laupäevast 3:2 võitu FC Flora üle käima ringi naerulsui – mullune pronksiomanik alistati nende koduväljakul tänavu juba teist korda. Ometigi oli Transi president Nikolai Burdakov pärast mängu lõppu hoopis püha viha täis kohtumise peakohtuniku Roomer Tarajevi peale, kes saatis punase kaardiga platsilt minema narvalaste kaitsjad Marek Kaljumäe ja Tanel Tambergi.

Tellijale

«Nii ei saa, nii ju lihtsalt ei saa!» ahastas Burdakov, kes pidas veel isegi läbi kohtunikeruumi suletud ukse Tarajevile maha hääleka monoloogi. «Oleme saanud kümme punast kaarti poole hooajaga!» kirus ta seejärel ajakirjanike ette astudes. «Ma tegelen juba aastaid jalgpalliga, aga see, mis toimub tänavusel hooajal... See on lihtsalt korralagedus. Ainuke riik maailmas, kus midagi sellist toimub, ainuke! Hoidku jumal, kui kuskil mujal keegi vea teeb – sellest kirjutatakse, räägitakse ülekannetes. Aga siin – mitte midagi. Kus me oleme, Aasias või Aafrikas?» kirus Burdakov.

Pilk statistikatabelitesse kinnitab, et Trans on tõepoolest nii saadud punaste kui ka kollaste kaartide arvestuses esirinnas. Eriti võimsalt juhitakse punaste kaartide tabelit – kui Trans on neid saanud juba kümme, siis kõik ülejäänud üheksa meeskonda kokku 13.

08.08.2015 11.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto