Sisukord
Arter
Postimees
15.08.2015
Eesti Mootorrattur on liikluses kiirem, kuid nõrgem pool Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Irbisepoeg peab isaga harjuma Horoskoop Eesti lühiuudised Arvamusfestival seadis end Paides sisse Esikas 15.08 Buratino-mehe lahkumine Eestlaste IT-tehing jõudis Venemaa peaprokuröri lauale Majandus Eestlaste IT-tehing jõudis Venemaa peaprokuröri lauale Välismaa Libauudised: Taliban otsib superstaari ja hallid varjundid Ühendemiraatides Pakistani libauudiste kriitikatule eest ei pääse keegi Välismaa lühiuudised Arvamus Tagasivaade: puuskulptuurid Kaarli puiesteel Neeme Korv: velotakso ohtlik pretsedent (1) Juhtkiri: ootused on plussis Supertehingust sai suur peavalu Päeva Karikatuur Punase kuradi tulek Katmata näoga Tsahkna Vägev üllataja Madis-Ulf Regi: minu päevik 2015 Postimees 1909. aastal: kunstnikkude problem Kultuur Buratino-mehe lahkumine Sport Spordi lühiuudised Ka pronks jäi Poola Eesti nigel vorm tekitab küsimusi Kaotus, mis tuli väga halval ajal Talihärm läheb USAsse lund otsima ja haridust omandama Tarbija Ostukoha valikul pole hind ainus argument Psühholoog: paljudele pakub kallis poes ostlemine rahuldust Arter Horoskoop «Wallander» muudab suveõhtud kriminaalseks Võtkem huumoriga! Arter soovitab Kirev ja mitmekesine festivalimood Lohakas salat ehk Insalata Vastasa Katrin Saks: mulle meeldib riskida Vallaliste võidukäik – kuidas üksikute inimeste elu on paremaks muutunud? Milline oli Eesti tuntud inimeste esimene kohtumine kooliga? Grusiiniga kokkamas: haarame hatšapuril sarvist Oli aeg, kui sipelgad jooksid üle selja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Katrin Saks: mulle meeldib riskida

11 min lugemist
Kooli stuudios: erinevalt viimastest aastatest on enamik Katrin Saksa elust möödunud prožektorite valguses. FOTO: Erik Prozes

Endine tipp-poliitik, nüüdne Balti Filmi- ja Meediakooli direktor tunnistab tehtule ja kogetule tagasi vaadates, et hirmu ületamine on tegelikult väga põnev kogemus.

Tellijale Tellijale

Katrin Saks (58), endine teleajakirjanik ja eurosaadik, on lõpuks ometi normaalne inimene. Ja teeb normaalset tööd. Need, muide, on tema enda sõnad. «Sest ajakirjanikke kardetakse ja seepärast neid ei armastata, poliitikuid suisa põlatakse,» lausub ta. «Viimaks ometi töötan ülikoolis, keegi ei vaata viltu.» Saks naerab seda öeldes. Siis jätkab: «Tõsi küll, mõned vaatavad kaastundlikult, sest teada on, et ülikoolid ei ole just jõukad asutused.»

«Kas kusagile paremasse kohta siis tõesti ei saanud, et nüüd töötad ülikoolis?» on talt pärast poliitikukarjääri küsitud.

14.08.2015 17.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto