Sisukord
Purjetamine
Tänane leht
14.08.2015
Eesti Õe-venna välisreis takerdus piiril Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised Viimsi kaubanduskeskus valmis Eesti lühiuudised Talunik kahtlustab jäätmekäitlejat katku levitamises Majandus Majanduse lühiuudised Mis on Balticconnector? Kohalike pahameel gaasitoru trassivalikut ei kõiguta Välismaa Välismaa lühiuudised Sisserändajad vallutasid Kosi saare Rahvaste rändamine toob Euroopasse enneolematul hulgal migrante Arvamus Henrik Roonemaa: kas äpid söövad Eesti väikefirmad ära? Juhtkiri: omapäi üle piiri üksnes vanemate loal Aimar Ventsel: käed eemale Darjast! Aivar Õepa: järgmist oktoobrit oodates Postimees 1910. aastal: Läti-Eesti rahvusline võitlus Margus Tsahkna: salakeele hoidmine nõuab tegusid Ahto Lobjakas: suure pildi saadik tulevikust Päeva Karikatuur Kultuur Meri, varjud ja hülgeolevused Kultuuri lühiuudiseid Sport Spordi lühiuudised Kalevil kaks leegionäri paigas Eesti lohetüdruk lendab maailma meredel Koondise füsioterapeut vollemeeste lõõpi ei karda: üks pilk ja tõmmatakse kahte lehte laiali Harting püsib vigastusest hoolimata ikka pildil Tallinn Arendaja ehitab Kalarannale tara ette Tallinna lühiuudised Tarbija 40 sekundit maa ja taeva vahel Tartu Kunstnikupaar kohtus Tartus võõravihaga Reid: kas turul müüdav Eesti kaup on ikka Eestist? Tiibeti neiu mõistab pagulashirmu Klimatoloog munasuurustest raheteradest: nii suured terad on kaunis haruldased Eestlased õpetasid tibutantsu Tartu võõrustab kaht jalgpalli EMi valikmängu Priit Pullerits: seiskunud jooks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti lohetüdruk lendab maailma meredel

3 min lugemist
Kristiin Oja. FOTO: Svetlana Romantsova

2008. aastal lohesurfiga esmatutvust teinud Kristiin Oja on suure tahte ja tööga jõudnud ala maailmameistrivõistluste sarja, kuhu tema alal ehk vabastiilis pääseb osalema vaid 12 naist.

Tellijale Tellijale

«Olen kogu oma elu ekstreemsporti armastanud ning tegelesin varem lumelauaga. Et lund on meil vähe, siis oli ka suveks hobi vaja. Kuna mõned tuttavad juba lohetasid ning mulle tundus see lahe, ostsin kohe endale varustuse ja hakkasin väikese abiga ise pusima. Aega läks, aga sain lõpuks sõitma ning pärast seda olin hooked (ingl k vaimustuses),» räägib Kristiin, kes ütleb, et merel saab ennast täiesti vabaks lasta, elu tundub lilleline, kuna argimured ununevad täielikult.

Teekond tippsporti oli pikk, sest tal oli ala juurde jõudes Eestis kontoritöö. Et iga hetke tahtis ta üha enam kasutada merel käimiseks, tegi ta ühel hetkel elus kannapöörde, võttis end töölt lahti, tegi instruktoripaberid ning lendas Egiptusesse koolitama.

13.08.2015 15.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto