Sisukord
Arter
Postimees
15.08.2015
Eesti Mootorrattur on liikluses kiirem, kuid nõrgem pool Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Irbisepoeg peab isaga harjuma Horoskoop Eesti lühiuudised Arvamusfestival seadis end Paides sisse Esikas 15.08 Buratino-mehe lahkumine Eestlaste IT-tehing jõudis Venemaa peaprokuröri lauale Majandus Eestlaste IT-tehing jõudis Venemaa peaprokuröri lauale Välismaa Libauudised: Taliban otsib superstaari ja hallid varjundid Ühendemiraatides Pakistani libauudiste kriitikatule eest ei pääse keegi Välismaa lühiuudised Arvamus Tagasivaade: puuskulptuurid Kaarli puiesteel Neeme Korv: velotakso ohtlik pretsedent (1) Juhtkiri: ootused on plussis Supertehingust sai suur peavalu Päeva Karikatuur Punase kuradi tulek Katmata näoga Tsahkna Vägev üllataja Madis-Ulf Regi: minu päevik 2015 Postimees 1909. aastal: kunstnikkude problem Kultuur Buratino-mehe lahkumine Sport Spordi lühiuudised Ka pronks jäi Poola Eesti nigel vorm tekitab küsimusi Kaotus, mis tuli väga halval ajal Talihärm läheb USAsse lund otsima ja haridust omandama Tarbija Ostukoha valikul pole hind ainus argument Psühholoog: paljudele pakub kallis poes ostlemine rahuldust Arter Horoskoop «Wallander» muudab suveõhtud kriminaalseks Võtkem huumoriga! Arter soovitab Kirev ja mitmekesine festivalimood Lohakas salat ehk Insalata Vastasa Katrin Saks: mulle meeldib riskida Vallaliste võidukäik – kuidas üksikute inimeste elu on paremaks muutunud? Milline oli Eesti tuntud inimeste esimene kohtumine kooliga? Grusiiniga kokkamas: haarame hatšapuril sarvist Oli aeg, kui sipelgad jooksid üle selja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Võtkem huumoriga!

1 min lugemist
Priit Pullerits. FOTO: Margus Ansu

Vaevalt kaks nädalat on veel jäänud. Et milleni? Suve lõpuni, loomulikult. Siis, tegelikult – mitte aastanumbri vahetudes –, algab uus aastaring. Ehkki paljudele on see juba alanud. Sealhulgas neile, kelle aastaringi ametlik stardipauk kõlab 1. septembril. Ekspoliitik Katrin Saks, nüüdne Balti Filmi- ja Meediakooli direktor, andis lõppeva nädala algul Arterile intervjuu ühel oma esimestest tummistest tööpäevadest.

Tellijale Tellijale

Kuhu küll suvi jälle nii kiiresti kadus?

Vähemasti on kaks nädalat veel jäänud. Mitte nagu Rootsis, kus kooliaasta algab juba järgmisest nädalast. Kujutaksite seda ka Eestis ette? Ega vist. Tänases Arteris meenutavad oma kooliminekuaega kunstnik-kirjanik Piret Raud, laulja Getter Jaani ja kahekordne vehklemise maailmameister Nikolai Novosjolov, kes, muide, vantsis esimese kuu oma kooliteed vanaisa käekõrval. Kas nende mälestused tollest ajast oleks nii helged ja rõõmsad, kui neid oleks kupatatud koolipinki juba poolest augustist?

14.08.2015 17.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto