N, 2.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Võtkem huumoriga!

Priit Pullerits
, vanemtoimetaja
Võtkem huumoriga!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Priit Pullerits.
Priit Pullerits. Foto: Margus Ansu

Vaevalt kaks nädalat on veel jäänud. Et milleni? Suve lõpuni, loomulikult. Siis, tegelikult – mitte aastanumbri vahetudes –, algab uus aastaring. Ehkki paljudele on see juba alanud. Sealhulgas neile, kelle aastaringi ametlik stardipauk kõlab 1. septembril. Ekspoliitik Katrin Saks, nüüdne Balti Filmi- ja Meediakooli direktor, andis lõppeva nädala algul Arterile intervjuu ühel oma esimestest tummistest tööpäevadest.

Kuhu küll suvi jälle nii kiiresti kadus?

Vähemasti on kaks nädalat veel jäänud. Mitte nagu Rootsis, kus kooliaasta algab juba järgmisest nädalast. Kujutaksite seda ka Eestis ette? Ega vist. Tänases Arteris meenutavad oma kooliminekuaega kunstnik-kirjanik Piret Raud, laulja Getter Jaani ja kahekordne vehklemise maailmameister Nikolai Novosjolov, kes, muide, vantsis esimese kuu oma kooliteed vanaisa käekõrval. Kas nende mälestused tollest ajast oleks nii helged ja rõõmsad, kui neid oleks kupatatud koolipinki juba poolest augustist?

Märksõnad
Tagasi üles