Sisukord
Kergejõustik
Tänane leht
14.08.2015
Eesti Õe-venna välisreis takerdus piiril Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised Viimsi kaubanduskeskus valmis Eesti lühiuudised Talunik kahtlustab jäätmekäitlejat katku levitamises Majandus Majanduse lühiuudised Mis on Balticconnector? Kohalike pahameel gaasitoru trassivalikut ei kõiguta Välismaa Välismaa lühiuudised Sisserändajad vallutasid Kosi saare Rahvaste rändamine toob Euroopasse enneolematul hulgal migrante Arvamus Henrik Roonemaa: kas äpid söövad Eesti väikefirmad ära? Juhtkiri: omapäi üle piiri üksnes vanemate loal Aimar Ventsel: käed eemale Darjast! Aivar Õepa: järgmist oktoobrit oodates Postimees 1910. aastal: Läti-Eesti rahvusline võitlus Margus Tsahkna: salakeele hoidmine nõuab tegusid Ahto Lobjakas: suure pildi saadik tulevikust Päeva Karikatuur Kultuur Meri, varjud ja hülgeolevused Kultuuri lühiuudiseid Sport Spordi lühiuudised Kalevil kaks leegionäri paigas Eesti lohetüdruk lendab maailma meredel Koondise füsioterapeut vollemeeste lõõpi ei karda: üks pilk ja tõmmatakse kahte lehte laiali Harting püsib vigastusest hoolimata ikka pildil Tallinn Arendaja ehitab Kalarannale tara ette Tallinna lühiuudised Tarbija 40 sekundit maa ja taeva vahel Tartu Kunstnikupaar kohtus Tartus võõravihaga Reid: kas turul müüdav Eesti kaup on ikka Eestist? Tiibeti neiu mõistab pagulashirmu Klimatoloog munasuurustest raheteradest: nii suured terad on kaunis haruldased Eestlased õpetasid tibutantsu Tartu võõrustab kaht jalgpalli EMi valikmängu Priit Pullerits: seiskunud jooks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Harting püsib vigastusest hoolimata ikka pildil

1 min lugemist
Robert Harting. FOTO: SCANPIX

Kettaheite viimaste aastate kindel valitseja Robert Harting ei saa põlvevigastuse tõttu augusti lõpus Pekingis toimuval MMil tiitlit kaitsta, aga see ei takista sakslast avalikkuse tähelepanu all olemast. Hartingule rambivalgus meeldib ja viimati sekkus ta ägedalt Rahvusvahelist Kergejõustikuliitu (IAAF) tabanud dopinguskandaali.

Tellijale Tellijale

Varemgi võimalikke dopingutarvitajaid kritiseerinud Harting võttis teised Saksa tippsportlased kampa ja pahandas IAAFiga viimase vähese panuse pärast dopinguvastasesse võitlusesse. «Kallis IAAF, sa reetsid mu ideaalid,» sõnas ta videopöördumises. Ideaalide reetmise all pidas Harting silmas ligi 800 ebanormaalse verenäiduga dopinguproovi varjamist. Kahtlaste näitudega proovid said avalikuks alles pärast nende lekitamist Saksa telekanalile ARD ja Briti väljaandele Sunday Times.

IAAF reageeris andmete lekkimisele valulikult ja selle asemel, et endale tuhka pähe raputada, süüdistas hoopis sõnumitoojaid. Ka Hartingu sõnavõtule oli IAAFil kärmelt vastus olemas. «Kutsume Robertit meie kontorisse ja mõnele võistlusele, et ta saaks oma silmaga näha, millist tööd IAAFi dopingukontrolli osakond päevast päeva teeb. Oleme kindlad, et nad võitlevad dopinguga sama innukalt kui Robert,» seisis IAAFi avalduses.

13.08.2015 15.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto