Sisukord
Võrkpall
Tänane leht
14.08.2015
Eesti Õe-venna välisreis takerdus piiril Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised Viimsi kaubanduskeskus valmis Eesti lühiuudised Talunik kahtlustab jäätmekäitlejat katku levitamises Majandus Majanduse lühiuudised Mis on Balticconnector? Kohalike pahameel gaasitoru trassivalikut ei kõiguta Välismaa Välismaa lühiuudised Sisserändajad vallutasid Kosi saare Rahvaste rändamine toob Euroopasse enneolematul hulgal migrante Arvamus Henrik Roonemaa: kas äpid söövad Eesti väikefirmad ära? Juhtkiri: omapäi üle piiri üksnes vanemate loal Aimar Ventsel: käed eemale Darjast! Aivar Õepa: järgmist oktoobrit oodates Postimees 1910. aastal: Läti-Eesti rahvusline võitlus Margus Tsahkna: salakeele hoidmine nõuab tegusid Ahto Lobjakas: suure pildi saadik tulevikust Päeva Karikatuur Kultuur Meri, varjud ja hülgeolevused Kultuuri lühiuudiseid Sport Spordi lühiuudised Kalevil kaks leegionäri paigas Eesti lohetüdruk lendab maailma meredel Koondise füsioterapeut vollemeeste lõõpi ei karda: üks pilk ja tõmmatakse kahte lehte laiali Harting püsib vigastusest hoolimata ikka pildil Tallinn Arendaja ehitab Kalarannale tara ette Tallinna lühiuudised Tarbija 40 sekundit maa ja taeva vahel Tartu Kunstnikupaar kohtus Tartus võõravihaga Reid: kas turul müüdav Eesti kaup on ikka Eestist? Tiibeti neiu mõistab pagulashirmu Klimatoloog munasuurustest raheteradest: nii suured terad on kaunis haruldased Eestlased õpetasid tibutantsu Tartu võõrustab kaht jalgpalli EMi valikmängu Priit Pullerits: seiskunud jooks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Koondise füsioterapeut vollemeeste lõõpi ei karda: üks pilk ja tõmmatakse kahte lehte laiali

2 min lugemist
Siret Kalbus Martti Juhkamit abistamas. FOTO: Tarvi Pürn/volley.ee

VÕRKPALL. Kui koos on suur kamp spordimehi, võib kindel olla, et vaikseid hetki on selles seltskonnas vähe ja käib pidev lõõpimine kõige ja kõigi üle. Sellega pidi arvestama ka võrkpallikoondise nooruke füsioterapeut Siret Kalbus, kes sellest kevadest vollemeeste liigeste ja lihaste eest hoolt kannab.

Tellijale Tellijale

Kalbus on vaid 23-aastane, ent on juba jõudnud töötada ka Eesti jalgpallikoondislastega ja laskesuusakoondislastega. «Kui selle võimaluse sain, siis ma ei kahelnud, et end proovile panna,» ütleb Kalbus, keda mängijad hellitavalt Sirtsuks kutsuvad.

«Kui näiteks jalgpallikoondiste juures on meditsiinipersonalis kaks-kolm inimest, siis siin pean ma üksi hakkama saama, see oli algul veidi hirmutav küll,» meenutab ta. «Ent samas võtab Mirko (koondise üldfüüsilise ettevalmistuse treener Mirko Fasini – M. G.) siin osa koormust minult ära, muidu oleks väga raske.»

13.08.2015 15.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto