Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
14.08.2015
Eesti Õe-venna välisreis takerdus piiril Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised Viimsi kaubanduskeskus valmis Eesti lühiuudised Talunik kahtlustab jäätmekäitlejat katku levitamises Majandus Majanduse lühiuudised Mis on Balticconnector? Kohalike pahameel gaasitoru trassivalikut ei kõiguta Välismaa Välismaa lühiuudised Sisserändajad vallutasid Kosi saare Rahvaste rändamine toob Euroopasse enneolematul hulgal migrante Arvamus Henrik Roonemaa: kas äpid söövad Eesti väikefirmad ära? Juhtkiri: omapäi üle piiri üksnes vanemate loal Aimar Ventsel: käed eemale Darjast! Aivar Õepa: järgmist oktoobrit oodates Postimees 1910. aastal: Läti-Eesti rahvusline võitlus Margus Tsahkna: salakeele hoidmine nõuab tegusid Ahto Lobjakas: suure pildi saadik tulevikust Päeva Karikatuur Kultuur Meri, varjud ja hülgeolevused Kultuuri lühiuudiseid Sport Spordi lühiuudised Kalevil kaks leegionäri paigas Eesti lohetüdruk lendab maailma meredel Koondise füsioterapeut vollemeeste lõõpi ei karda: üks pilk ja tõmmatakse kahte lehte laiali Harting püsib vigastusest hoolimata ikka pildil Tallinn Arendaja ehitab Kalarannale tara ette Tallinna lühiuudised Tarbija 40 sekundit maa ja taeva vahel Tartu Kunstnikupaar kohtus Tartus võõravihaga Reid: kas turul müüdav Eesti kaup on ikka Eestist? Tiibeti neiu mõistab pagulashirmu Klimatoloog munasuurustest raheteradest: nii suured terad on kaunis haruldased Eestlased õpetasid tibutantsu Tartu võõrustab kaht jalgpalli EMi valikmängu Priit Pullerits: seiskunud jooks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Priit Pullerits: seiskunud jooks

3 min lugemist
Priit Pullerits. FOTO: Margus Ansu

Eelmise kuu keskel võis ju hõisata, et nii palju mehi, nagu sedapuhku Viljandis, 27, polnud Eesti meistrivõistlustel 10 000 meetri jooksus juba aastaid startinud, lisaks püstitas enamik esikümnes lõpetanuist isikliku rekordi.

Tellijale Tellijale

Aga vaatame tulemusi põhjalikumalt ja näeme, et Priit Ausile piisas võiduks ajast üle poole tunni (30.14,11), mis annab Eesti kõigi aegade edetabelis koha kolmanda kümne teises pooles. Toda edetabelit vaadates jääb silma, et esikümnes on vaid üks aeg, Tiidrek Nurme 28.59,88, joostud sel sajandil. See annab kuuenda koha.

Lühidalt ja selgelt: võib küll hõisata Eesti jooksuvõistluste ja nendel osalejate rohkuse üle, aga Eesti kesk- ja pikamaajooksutase on kapitaalselt alla käinud.

13.08.2015 15.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto