Sisukord
Laskesuusatamine
Postimees
15.08.2015
Eesti Mootorrattur on liikluses kiirem, kuid nõrgem pool Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Irbisepoeg peab isaga harjuma Horoskoop Eesti lühiuudised Arvamusfestival seadis end Paides sisse Esikas 15.08 Buratino-mehe lahkumine Eestlaste IT-tehing jõudis Venemaa peaprokuröri lauale Majandus Eestlaste IT-tehing jõudis Venemaa peaprokuröri lauale Välismaa Libauudised: Taliban otsib superstaari ja hallid varjundid Ühendemiraatides Pakistani libauudiste kriitikatule eest ei pääse keegi Välismaa lühiuudised Arvamus Tagasivaade: puuskulptuurid Kaarli puiesteel Neeme Korv: velotakso ohtlik pretsedent (1) Juhtkiri: ootused on plussis Supertehingust sai suur peavalu Päeva Karikatuur Punase kuradi tulek Katmata näoga Tsahkna Vägev üllataja Madis-Ulf Regi: minu päevik 2015 Postimees 1909. aastal: kunstnikkude problem Kultuur Buratino-mehe lahkumine Sport Spordi lühiuudised Ka pronks jäi Poola Eesti nigel vorm tekitab küsimusi Kaotus, mis tuli väga halval ajal Talihärm läheb USAsse lund otsima ja haridust omandama Tarbija Ostukoha valikul pole hind ainus argument Psühholoog: paljudele pakub kallis poes ostlemine rahuldust Arter Horoskoop «Wallander» muudab suveõhtud kriminaalseks Võtkem huumoriga! Arter soovitab Kirev ja mitmekesine festivalimood Lohakas salat ehk Insalata Vastasa Katrin Saks: mulle meeldib riskida Vallaliste võidukäik – kuidas üksikute inimeste elu on paremaks muutunud? Milline oli Eesti tuntud inimeste esimene kohtumine kooliga? Grusiiniga kokkamas: haarame hatšapuril sarvist Oli aeg, kui sipelgad jooksid üle selja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Talihärm läheb USAsse lund otsima ja haridust omandama

2 min lugemist
Johanna Talihärm. FOTO: Tairo Lutter

Eesti laskesuusatamise koondise liige Johanna Talihärm otsustas teha julge käigu ning siirduda treenima ja õppima USAsse Montana Stateʼi ülikooli. Eestist lahkub ta juba täna. «Hoidsin plaani pikka aega vaid enda teada, kuid nüüd olen arutanud seda ka Eesti koondise treeneritega. Nad mõistavad selle sammu vajalikkust ja toetavad mu otsust,» rääkis ta.

Tellijale Tellijale

Seni püüdis Talihärm ühendada sportimist õppimisega Tallinna Tehnikakõrgkoolis, kuid 22-aastase sportlase sõnul polnud Eesti tingimustes võimalik teha mõlemat võrdselt hästi. Ainult ühele asjale ei soovinud ta aga keskenduda ning seepärast valiski USAsse mineku.

Õppimisega kaasnevad rahamured aitab lahendada suusataja stipendium, treeningutel hakkab Talihärmi abistama kooli suusatreener ning oma tuge on lubanud ka kohalik laskesuusatamise klubi. «Lasketreeningute plaanid teeb koondise treener Asko Nuutinen, kindlasti jään kontakti ka koondises suusatamise eest vastutava Kalmer Trammiga,» sõnas ta.    

14.08.2015 17.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto