Sisukord
Eesti
Postimees
18.08.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Liigne huvi võib sigadele saatuslikuks saada Horoskoop Eesti lühiuudised Venemaal istus vangis vähemalt kaheksa Eesti kodanikku (1) Põhja-Tallinnas Kopli tänaval põles puumaja Esikülg Majanduse lühiuudised Koolijütsid eelistavad multikategelastega asju Suu ja silmad vett täis, kontrolli pole ollagi Õnnetusse sattunud naine ei osanud ujuda Liutorud on õigesti kasutades ohutud Male Eesti lühiuudised Mälumäng Maksu- ja tolliamet hävitas kaheksa tonni salatubakat Majandus Majanduse lühiuudised Isesõitev auto hiilib lähemale Tõotab tulla suurepärane vilja-aasta Välismaa Välismaa lühiuudised Putin tahab panna Krimmi turismi õitsema Bakuu saatis raskelt haiged inimõiguslased vangi Ukrainast tuleb ärevaid teateid Arvamus Juhtkiri: inimese enda vastutust ei asenda ka reeglid Argo Ideon: mis kuu on katastroofikuu? Postimees 1910. aastal: mitte vanast kinni hoida, vaid uut otsida! Indrek Ibrus: ETV+, ja meel lahtub Toomas R. Raist: Kas kodumaistel e-poodidel on lootust? Olev Remsu: ksenofoobia valitsuse tasemel Lugeja kiri: kas 2+2 on 4? Või 2? Või 3? Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised Ats Kuldkepp: Itaalia võimsus ja Thbilisi spordipalee tossav vaim Peatreener võitjatest: keegi neist pole valmis mängija Esireketitele kõlas häirekell Kuus põletavat küsimust seoses eestlaste ja kergejõustiku MMiga Tallinn Tallinna lühiuudised Põhja-Tallinnas Kopli tänaval põles puumaja Tarbija Isesõitev auto hiilib lähemale Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Venemaal istus vangis vähemalt kaheksa Eesti kodanikku

3 min lugemist
Eesti kodanikust Arctic Sea kaaperdaja Jevgeni Mironov (vasakul) on väidetavalt vangist juba vabastatud. FOTO: Reuters / Scanpix

Venemaa kinnipidamisasutustes istus suve alguses kinni kaheksa Venemaal kuriteos süüdi mõistetud Eesti kodanikku.

Tellijale

Venemaa karistuste täidesaatmise amet (vene lühend FSIN) teatas vastuseks Postimehe järelepärimisele, et Venemaa kinnipidamiskohtades istus juuni alguses 28 000 süüdimõistetud välismaalast, kellest kaheksa olid Eesti kodanikud. Kaitsepolitseinik Eston Kohver nende kaheksa hulka ei kuulu, sest talle teatakse kohtuotsus homme, 19. augustil.

Eesti välisministeeriumi arvud erinevad FSINi andmetest, sest sisaldavad ka Venemaal eeluurimise all olevaid isikuid. Märtsis viibis nendel andmetel Venemaa eeluurimisvanglates ja kolooniates 14 Eesti kodanikku, pluss 11 Eestis elavat välismaalase passi omanikku. Kohver ei kuulu ka siia statistikasse, sest Eesti silmis ei ole tegu kinnipidamisega Venemaa territooriumil, vaid röövimisega Eestimaa pinnalt.

17.08.2015 19.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto