Sisukord
Välismaa
Postimees
18.08.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Liigne huvi võib sigadele saatuslikuks saada Horoskoop Eesti lühiuudised Venemaal istus vangis vähemalt kaheksa Eesti kodanikku (1) Põhja-Tallinnas Kopli tänaval põles puumaja Esikülg Majanduse lühiuudised Koolijütsid eelistavad multikategelastega asju Suu ja silmad vett täis, kontrolli pole ollagi Õnnetusse sattunud naine ei osanud ujuda Liutorud on õigesti kasutades ohutud Male Eesti lühiuudised Mälumäng Maksu- ja tolliamet hävitas kaheksa tonni salatubakat Majandus Majanduse lühiuudised Isesõitev auto hiilib lähemale Tõotab tulla suurepärane vilja-aasta Välismaa Välismaa lühiuudised Putin tahab panna Krimmi turismi õitsema Bakuu saatis raskelt haiged inimõiguslased vangi Ukrainast tuleb ärevaid teateid Arvamus Juhtkiri: inimese enda vastutust ei asenda ka reeglid Argo Ideon: mis kuu on katastroofikuu? Postimees 1910. aastal: mitte vanast kinni hoida, vaid uut otsida! Indrek Ibrus: ETV+, ja meel lahtub Toomas R. Raist: Kas kodumaistel e-poodidel on lootust? Olev Remsu: ksenofoobia valitsuse tasemel Lugeja kiri: kas 2+2 on 4? Või 2? Või 3? Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised Ats Kuldkepp: Itaalia võimsus ja Thbilisi spordipalee tossav vaim Peatreener võitjatest: keegi neist pole valmis mängija Esireketitele kõlas häirekell Kuus põletavat küsimust seoses eestlaste ja kergejõustiku MMiga Tallinn Tallinna lühiuudised Põhja-Tallinnas Kopli tänaval põles puumaja Tarbija Isesõitev auto hiilib lähemale Meelelahutus Koomiks Sudoku
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Bakuu saatis raskelt haiged inimõiguslased vangi

2 min lugemist
Arif ja Leyla Yunus 2013. aasta mais ehk umbes aasta enne kohtuvintsutuste algust Prantsusmaa Bakuu saatkonnas Auleegioni ordenit vastu võtmas. FOTO: Aziz Karimov/AP/Scanpix

Isegi geopoliitiline kasulikkus ei päästnud Aserbaidžaani arenenud lääneriikide kriitikatulest, kui Bakuu kohus saatis pikaks ajaks vangi kaks tuntud ja raskelt haiget inimõiguslast, abielupaari Leyla ja Arif Yunusi.

Tellijale

Möödunud aastal europarlamendi Sahharovi preemia lõppvooru nominentide hulka jõudnud Leyla Yunusile määrati eelmise nädala lõpus kaheksa ja poole aasta pikkune vangistus. Tema abikaasa Arif Yunus mõisteti trellide taha seitsmeks aastaks.

Nende tütar Dinara kommenteeris seda oma Facebooki lehel sõnadega: «Täna saadetakse mu vanemad surma – nende viimasel kohtumisel.»

17.08.2015 19.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto