Sisukord
Välismaa
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Ukrainast tuleb ärevaid teateid

3 min lugemist
Mariupoli mees eile mürsurünnaku käigus kahjustusi saanud kodus. FOTO: AP/Scanpix

Ärevust tekitavaid uudiseid tuleb Ukraina idaosast, kus mürsurünnakute alla on sattunud nii Kiievi valitsusvägede kui ka venemeelsete separatistide käes olevad alad. Tekib küsimus, kas konflikt on jõudnud pidevast vaiksest podisemisest aktiivsemasse ja ohtlikumasse faasi.

Tellijale

«Tänase seisuga ei saa öelda, kas nüüd läheb lahti või ei lähe. Kui läheb lahti, siis lähebki,» sõnas eile Postimehele Ukraina sündmustel silma peal hoidev Igor Taro.

Tema sõnul on keeruline hinnata, kas praegune areng on midagi püsivat ja monumentaalset, sest hüppelisi aktiivsuse tõuse on konfliktis kuude jooksul pidevalt olnud. «Juuni alguses oli ju olukord, et korra oli Donetski kandis separatistidel selline proov, kus nad tahtsid ühes kohas läbi murda Mariinka kandis, aga ei saanud,» tõi Taro näiteks. «Võib-olla mõnikord lihtsalt tehakse selliseid katseid, proovitakse kuskil aktiivsust natuke tõsta ja siis oleneb sellest, kui hästi kaitse vastu peab, kas sealt tuleb midagi või ei tule,» lisas ta.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto