Sisukord
Eesti
Tänane leht
18.08.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Liigne huvi võib sigadele saatuslikuks saada Horoskoop Eesti lühiuudised Venemaal istus vangis vähemalt kaheksa Eesti kodanikku (1) Põhja-Tallinnas Kopli tänaval põles puumaja Esikülg Majanduse lühiuudised Koolijütsid eelistavad multikategelastega asju Suu ja silmad vett täis, kontrolli pole ollagi Õnnetusse sattunud naine ei osanud ujuda Liutorud on õigesti kasutades ohutud Male Eesti lühiuudised Mälumäng Maksu- ja tolliamet hävitas kaheksa tonni salatubakat Majandus Majanduse lühiuudised Isesõitev auto hiilib lähemale Tõotab tulla suurepärane vilja-aasta Välismaa Välismaa lühiuudised Putin tahab panna Krimmi turismi õitsema Bakuu saatis raskelt haiged inimõiguslased vangi Ukrainast tuleb ärevaid teateid Arvamus Juhtkiri: inimese enda vastutust ei asenda ka reeglid Argo Ideon: mis kuu on katastroofikuu? Postimees 1910. aastal: mitte vanast kinni hoida, vaid uut otsida! Indrek Ibrus: ETV+, ja meel lahtub Toomas R. Raist: Kas kodumaistel e-poodidel on lootust? Olev Remsu: ksenofoobia valitsuse tasemel Lugeja kiri: kas 2+2 on 4? Või 2? Või 3? Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised Ats Kuldkepp: Itaalia võimsus ja Thbilisi spordipalee tossav vaim Peatreener võitjatest: keegi neist pole valmis mängija Esireketitele kõlas häirekell Kuus põletavat küsimust seoses eestlaste ja kergejõustiku MMiga Tallinn Tallinna lühiuudised Põhja-Tallinnas Kopli tänaval põles puumaja Tarbija Isesõitev auto hiilib lähemale Meelelahutus Koomiks Sudoku

Suu ja silmad vett täis, kontrolli pole ollagi

2 min lugemist
GoPro screenshot Viimsi H20 Aquapark. FOTO: Nele-Mai Olup

Nädalavahetusel juhtus raske õnnetus Viimsi vast avatud veekeskuses Atlantis H2O Aquapark. Postimees läbis sellesama lilla liutoru, millest laskunud 42-aastane naine sattus üliraskes seisundis haiglasse.

Tellijale Tellijale

Veekeskuse kassa juures seisab külastaja meelespea, kus muuhulgas on kirjas, et veekeskus ei vastuta külastajatel tekkinud vigastuste või muude terviserikete eest ning pileti ostmisel kinnitab külastaja ühtlasi, et tema tervislik seisund ja oskused võimaldavad atraktsioone kasutada. Külastaja kohustus on ohutuseeskirjade ehk veekeskuses olevate selgitavate viitade ja märkidega tutvuda.

Enne treppe teel üles liutorude poole on väljas silt, kus antakse ülevaade liutorudest ja nende eripäradest. Saatusliku lilla liutoru kohta on kirjas, et seda tohib läbida vähemalt 140 sentimeetri pikkune külastaja, liikuda tohib vaid jalad ees ja teele võib asuda ainult rohelise tulega.

17.08.2015 19.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto