Sisukord
Maitsemeel
Tänane leht
29.08.2015
Eesti Lennusadamas saab tutvuda poolusevallutamisega Palju õnne Mälumäng Horoskoop Dilbert Oki suunised Male Tagakülg Sotsid otsustavad valitsuse saatuse Putini-meelse kanali toimetaja õpetab ETV+ tegijaid Kruuse kutsub tagasi kõik Vireeni nõukogu liikmed Eesti lühiuudised Ministeerium tellib Hiiumaa praamiliinile veel lisareise Vene meedia: Putin tühistas kurjategijate vahetamise lepingu Eestiga Kiil tegi praamiostust endale kuldkala Altkäemaksu anti sadama töömesilaste huvides Majandus Poliitika ennekõike Ahvatluste äri Välismaa Välismaa lühiuudised: 29.08.2015 Kesk-Venemaal algab suurõppus Arvamus Tagasivaade: Riigikaitse Akadeemia algus Juhtkiri: oodatud hääl mõistlikus arvamusvahetuses Karin Kangro: Ossinovski «oleksid» Kergejõustiku päästeingel Oki suunised Poliitika ennekõike Ahvatluste äri Päeva Karikatuur Kai-Mai Olbri: tolmuimejad, kuldsed staarid Postimees 1911. aastal: sisemine politika uue hooaja lävel Sport Spordi lühiuudised Uibo: õnneks on kümnevõistlusel teine päev Kergejõustiku päästeingel Pekingi kergejõustiku MMi eripärad Eesti pole EMiks veel päris valmis Koondisele piisab Riias ühest treeningukorrast Klavan ja Zenjov taas koos põhiturniiril Tarbija Õnnelik inimene on rahul iseenda ja maailmaga Arter Horoskoop Arter soovitab Kõik on võimalik Täiendust parfüümikaardile Oma on parem Suvesupp Tchaikovsky moodi Toidublogi: tagurpidi ploomikook Lendav arhitekt Andrus Kõresaar Maa tuleb katta netiga Uues sarjas kohtub paar alles altari ees Sügist oodates: tervitame punaveine Modernsed noodid Estonia spaahotelli restoranis Hoidistamise kuldajaks Margus Karu: inimesed on olemuselt head Heategevus uues kuues Beaujolais' künkad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Modernsed noodid Estonia spaahotelli restoranis

2 min lugemist
Noot: õhuline kuurordielegants ja rahvuslikud sugemed. FOTO: Renee Altrov

Noot, selle suve uus tulija Pärnu restoranikaardil, on lisanud kuurordi restoraniellu moodsat hoogu ja imehäid maitseid.

Tellijale Tellijale

Võib vaid kujutleda, kuis Estonia spaahotelli restorani Noot terrass augustipäevadel päikesepunastest rannalistest kihas. Ühel juulikuu poolsajusel ja jahedal puhkusepärastlõunal ei istunud seal aga ühtki hingelist. Mis teha, see suvi ju tuligi alles augustis!

Skandinaavialikult õhulisse ja elegantselt heledasse, rahvuslikes värvi- ja mustrimeeleoludes põrandakattega söögisaali sööjaid aga tol päeval jätkub. Mis noot te siis olete, maitse- või muusikanoot või hoopis kalapüügi noot, küsime pererahvalt. Pigem ikka maitsenoot, arvab ettekandja, kes teab jagada asjatundlikke soovitusi pisiasjadeni välja ja kuulub nende oma ala esindajate hulka, kelle loomuses ongi olla teise inimese vastu kena.

28.08.2015 31.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto