Sisukord
Kultuur
Postimees
26.08.2015
Eesti Kas Kadriorgu tuleb peremees või perenaine? Male Mälumäng Dilbert Palju õnne Ehitusmehed osutusid uimastiärikateks Horoskoop Oki raport soovitab ingliskeelset tasulist kõrgharidust Tagakaas Maanteeamet tahab ohtlikel teedel kiiruspiiri langetada Autojuhid kiiruspiiri langetamisest Eesti lühiuudised Esikülg 26.08 Hülgebassein pesti loomaaia sünnipäeva puhul puhtaks Majandus Teine ülemaailmne börsipaanika jäi ära Majanduse lühiuudised Pärtel: poriloopimine ei päästa Välismaa Venemaa saatis Ukraina režissööri terroristina trellide taha Piltuudis: IS Palmyra kallal Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: valimiste algrivistus Postimees 1933. aastal: rahulolematuse laine õpetajaskonnas. Nils Niitra: praakmaanteeamet Päeva karikatuur Margit Sutrop: kas väärtuste kujunemist saab suunata? Jean-Claude Juncker: jagatud julgus aitab edasi Imbi Paju: tapetud sigade ülestõusmine Erkki Bahovski: tagurpidi liikuv Eesti Kultuur Cumberbatch jääb Üllar Saaremäele alla Sport Venemaa tipptiim meelitas Taaramäe endale? Spordi lühiuudised Margus Hunt suurendas oma võimalusi Kanter: enne võistlust tuleb valuvaigistid sisse võtta Uibo tunneb isu rekordi ja kohupiima järele Kalevile ameeriklane, Kurbas tagasi Rocki Veideman Horvaatiasse ei sõitnud Tallinn Linn pärib nii vanurite korterid kui võlad Tallinna lühiuudised Tarbija Vibramid nõuavad harjumist Eksperiment: kas viievarbalised teevad paljastele taldadele ära? Ortopeed: paljajalu joostes võivad mujal tekkida probleemid Tartu Emajõgi kipub vastu sügist ojaks kuivama Kriksadullid tulid põranda alt näitusele Ehitajatel käib koolimajades vilgas lõpuspurt Suvelõpu linnalaager meelitab lapsi jooksma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Cumberbatch jääb Üllar Saaremäele alla

6 min lugemist

Mõrkjalt magus higihais lämmatab — kitsas ja palav on. Mu parem käsi on väsinud kaamera pea kohal hoidmisest ja jalatallad valusad varvastel seismisest. Ma ei näe mitte midagi. Üle minu püüavad omavahel vadistades suhelda kolm-neli sakslast, aga täna ma ei ole viisakas, ma ei nihuta end sentimeetritki, et sakslaste kamp saaks kõrvuti seista. Minu eesmärk on edasi pääseda, kasutada võimalust astuda paar sammu valgustatud klaasuksele lähemale, sest kohe-kohe võib sealt välja astuda Benedict Cumberbatch.

Tellijale Tellijale

Rahvas kiljub, kuid kisa tehakse vaid hetkeks. Järelikult väljus vale inimene. Üritan end veel pikemaks venitada, kuid ma ei näe seda meest, kes autogramme annab. Hetke pärast tuleb keegi veel ning taas kostab korraks huilgeid: oot, kas nüüd läheb mööda Sergo Vares? Mürki ma selle peale ei võtaks; kirun end, et kuramus, miks ma ei võtnud kaasa sinimustvalget lippu, ehk oleks niimoodi võinud Varese tähelepanu köita.

Aga samas saan aru, et lipust poleks mingit kasu, olen liiga kaugel tarast, mis eraldab vaatajaid-fänne teatrimajast väljuvatest näitlejatest, ma ei saaks isegi moe pärast Vareselt autogrammi küsida. Kirun end, miks ma küll kohe pärast etendust õue ei tormanud: oli siis vaja vetsust läbi käia?! Kuramuse algaja! Minu ees olev inimene nihutab end, kasutan juhust ja täiesti ebaviisakalt trügin paarist inimesest mööda.

25.08.2015 27.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto