Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
27.08.2015
Eesti Ain Kaljurand – uhkest maahäärberist kaitsepolitsei hoole alla Mälumäng Allan Kiil – oravate ladviku usaldusmees Dilbert Palju õnne Male Horoskoop Õiguskantsler tegi ettepaneku algatada riigikogus haridusarutelu Kalaranna ehitusplats tekitab asjaosalistes teravaid emotsioone Margus Linnamäest saab Eesti Meedia ainuomanik Esikas 27.08 Klaasseinad panevad Tallinnas ohtu lindude elu Eesti lühiuudised Majandusministrid Tallinna Sadama korruptsiooniskandaalist Praamiliikluse ülevõtmine tõi altkäemaksuskandaali Tallinna Sadam saab täna uue juhatuse Majandus Audit kinnitas valearve kahtlusi Jahinõunik: jahiga ei saa katku levikut peatada majanduse lühiuudised Tallinna Sadam saab täna uue juhatuse Välismaa Iraan üllatab maailma ülikalli linateosega Muhamedist Politoloogid: Kreml mängib tulevikuta topeltmängu USAs tappis mees otse-eetris kaks ajakirjanikku Arvamus Aimar Ventsel: kuidas vaadata Eestis burkale? Juhtkiri: kurva sõnumi sadam Päeva Karikatuur Neeme Korv: õpiks õige autost loobuma? Postimees 1929. aastal: tuleviku-sõja õppus Artur Talvik: sigala ja tagala Alan Vaht: kütusehindade küsitav langetus Urmet Tambre: mis on ühist fentanüüli üledoosi surnud narkomaanil ja pühapäevapopsutajal? Kultuur Jääb valguse ilu ja igatsus Kultuuri lühiuudiseid Sport Spordi lühiuudised 27.08 Taaramäe: nüüd pean ise mees olema Youtube'i-mehe jahmatav vise maailma parimaks Valus kaotus, mis andis kõigest hoolimata hea emotsiooni Tarbija Tarbijaloo boks Labidast nagi ja kirjutuslauast aiagrill Tartu Teravus asendus maalide sulnidusega Tartus napib asfalti: veevärk tahab osta asfalditehase Linn kaalub Rüütli tänava sillutise vahetamist Jüri Laurson: ahikütte lõpu algus paistab Õppetöö lükkub remondi tõttu edasi Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Õppetöö lükkub remondi tõttu edasi

2 min lugemist
Uuel nädalal alustab ülikool uut õppeaastat, kuid tööd Lossi 3 õppehoones pole lõppenud. FOTO: Kalev Saar

Enne uue õppeaasta algust üritatakse Tartu gümnaasiumites ja põhikoolides kiiresti lõpetada remonti. Samasugune olukord on ka Tartu ülikooli filosoofiateaduskonna mitmes hoones, kus  tuleb osa õppetööst lausa nädala võrra edasi lükata.

Tellijale

Lossi 3 hoones alustab uuel õppeaastal tegevust maailma keelte ja kultuuride kolledž. Viimaste nädalate jooksul on selgunud, et tuleval nädalal täies ulatuses õppetööd alustada ei saa, vaid tuleb veel oodata. Sama olukord on maaliosakonnas, kus õppetöö algab samuti ülejärgmisel nädalal.

«Lükkasime õppetöö nädal aega edasi, et ei tekiks olukordi, et meil polegi kuskil õpetada ja inimesed ei saa oma tööruumidesse,» rääkis maailma keelte ja kultuuride kolledži direktor Kersti Lepajõe. Ta lisas, et kõiki üliõpilasi ja õppejõude on otsusest juba teavitatud.

26.08.2015 28.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto