Sisukord
Arter
Postimees
29.08.2015
Eesti Lennusadamas saab tutvuda poolusevallutamisega Palju õnne Mälumäng Horoskoop Dilbert Oki suunised Male Tagakülg Sotsid otsustavad valitsuse saatuse Putini-meelse kanali toimetaja õpetab ETV+ tegijaid Kruuse kutsub tagasi kõik Vireeni nõukogu liikmed Eesti lühiuudised Ministeerium tellib Hiiumaa praamiliinile veel lisareise Vene meedia: Putin tühistas kurjategijate vahetamise lepingu Eestiga Kiil tegi praamiostust endale kuldkala Altkäemaksu anti sadama töömesilaste huvides Majandus Poliitika ennekõike Ahvatluste äri Välismaa Välismaa lühiuudised: 29.08.2015 Kesk-Venemaal algab suurõppus Arvamus Tagasivaade: Riigikaitse Akadeemia algus Juhtkiri: oodatud hääl mõistlikus arvamusvahetuses Karin Kangro: Ossinovski «oleksid» Kergejõustiku päästeingel Oki suunised Poliitika ennekõike Ahvatluste äri Päeva Karikatuur Kai-Mai Olbri: tolmuimejad, kuldsed staarid Postimees 1911. aastal: sisemine politika uue hooaja lävel Sport Spordi lühiuudised Uibo: õnneks on kümnevõistlusel teine päev Kergejõustiku päästeingel Pekingi kergejõustiku MMi eripärad Eesti pole EMiks veel päris valmis Koondisele piisab Riias ühest treeningukorrast Klavan ja Zenjov taas koos põhiturniiril Tarbija Õnnelik inimene on rahul iseenda ja maailmaga Arter Horoskoop Arter soovitab Kõik on võimalik Täiendust parfüümikaardile Oma on parem Suvesupp Tchaikovsky moodi Toidublogi: tagurpidi ploomikook Lendav arhitekt Andrus Kõresaar Maa tuleb katta netiga Uues sarjas kohtub paar alles altari ees Sügist oodates: tervitame punaveine Modernsed noodid Estonia spaahotelli restoranis Hoidistamise kuldajaks Margus Karu: inimesed on olemuselt head Heategevus uues kuues Beaujolais' künkad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kõik on võimalik

2 min lugemist
Triin Tammert. FOTO: Mihkel Maripuu

Olen päris palju kordi elus kogenud, et soovid tasub hoolikalt läbi mõelda, sest need kipuvad täide minema.

Tellijale Tellijale

Näiteks nii, et võtad vastu atraktiivse tööpakkumise ning mõtled, et teen seda ühe aasta ja siis vaatan edasi. Ja siis käib täpselt aasta möödudes vedru maha ning tunned, et üldse ei jaksa enam tähtis ja kuulus juht olla, vaid hakkad igatsema vabakutselise ajakirjaniku ja kirjaniku hea elu järele. Ja siis loobki elu ideaalsed tingimused selle soovi täitumiseks, endal tuleb ainult õige pisut kaasa aidata.

Mul on mitu päeva kõlanud peas laulurida «iga lõpp ei ole muud kui algus uus». Ja kummitanud see hetk, kui ma mõni aasta tagasi pärast oma tollaselt töökohalt Estonian Airis lahkumist ühel varakevadisel ennelõunal köögilaua taga istusin, erksinises taevas säravat päikest vaatasin ja lõputute võimaluste välja tajusin. Kõik on võimalik. Mida ma järgmiseks valin?

28.08.2015 31.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto