Sisukord
Eesti
Postimees
28.08.2015
Eesti Mälumäng Suitsumeeste elu tehakse veel keerulisemaks Dilbert Palju õnne Male Horoskoop Eesti lühiuudised Politsei ajas roolijoodikut taga läbi kahe maakonna Võimuliidu saatus selgub pühapäeval Kui liikmesriigile appi ei minda, on NATOga kõik ERMi esimene eksponaat jõudis muuseumisse Muudatused tulevad ka Tallinna Sadama nõukogus Eesti lühiuudised Kahtlustuse järgi ajas Kiil Kaljuranna teadmisel raha kokku Kinnipeetute hulgas on kaks logistikaärimeest Välismaa Välismaa lühiuudised: 27.08.2015 Poola linn palus natside aarderongi kättesaamiseks riigi abi Rootsi immigrandid on üksainus suur eksperiment Kui liikmesriigile appi ei minda, on NATOga kõik Arvamus Päeva Karikatuur Juhtkiri: võim ja vaim Oki paberis Crisely Apri: missioonitunne ja vaimne vabasurm Postimees 1899. aastal: awaliku rahanurumise wastu Jaak Aaviksoo: keegi ei pea värisema Aimar Ventsel: punk võtab punki liiga tõsiselt Kultuur Vigadega «Victoria», millele tuleb au anda 1995 — Wabadus, Wõimalus, Windows Sport Spordi lühid Eelvõistlus kergitas Kanteri soosikute hulka Haas: kustutan selle hooaja oma peast Ülivõimas Bolt pani kahtlejate suud kinni Sõber: Eesti koondis ei vaja vaimset liidrit, las see roll jääb mulle Zlatan läheb koju, City sai surmagrupi Tarbija Eesti oma sinine laguun keset kivikõrbe Suitsumeeste elu tehakse veel keerulisemaks Tartu Lähte kooli haisumure sai murtud Ja ees on nurm, kus lõhnab ristikhein Andrus Mõttus: kutse- ja kõrgkoolid pole konkurendid Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Võimuliidu saatus selgub pühapäeval

2 min lugemist
Reformierakonna, SDE ja IRLi valitsus. FOTO: Sander Ilvest

Valitsuskoalitsioon arutab juba mitmendat nädalat sotsiaaldemokraatide ettepanekuid võimuleppe muutmiseks. Nüüd on veel käimas viimased arutelud ning seejärel hindab pühapäeval kogunev sotside volikogu, kas saavutatu on erakonnale vastuvõetav ja koalitsioonis jätkamiseks piisav.

Tellijale

Reformierakond on siiani olnud seisukohal, et sotside olulisemate ettepanekute elluviimiseks pole vahendeid. Ka sotsiaaldemokraatide esimees Jevgeni Ossinovski kinnitas, et arutelud tähtsamatel teemadel seisavad alles ees.

Reformierakonna tahtmatus järeleandmisi teha ning sotside kasvav rahulolematus on tekitanud olukorra, kus Ossinovski kohtub mitme erakonna esindajatega ning kõik poliitilised jõud mõtlevad uue koalitsiooni moodustamisest.

27.08.2015 29.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto