Sisukord
Intervjuu
Postimees
28.08.2015
Eesti Mälumäng Suitsumeeste elu tehakse veel keerulisemaks Dilbert Palju õnne Male Horoskoop Eesti lühiuudised Politsei ajas roolijoodikut taga läbi kahe maakonna Võimuliidu saatus selgub pühapäeval Kui liikmesriigile appi ei minda, on NATOga kõik ERMi esimene eksponaat jõudis muuseumisse Muudatused tulevad ka Tallinna Sadama nõukogus Eesti lühiuudised Kahtlustuse järgi ajas Kiil Kaljuranna teadmisel raha kokku Kinnipeetute hulgas on kaks logistikaärimeest Välismaa Välismaa lühiuudised: 27.08.2015 Poola linn palus natside aarderongi kättesaamiseks riigi abi Rootsi immigrandid on üksainus suur eksperiment Kui liikmesriigile appi ei minda, on NATOga kõik Arvamus Päeva Karikatuur Juhtkiri: võim ja vaim Oki paberis Crisely Apri: missioonitunne ja vaimne vabasurm Postimees 1899. aastal: awaliku rahanurumise wastu Jaak Aaviksoo: keegi ei pea värisema Aimar Ventsel: punk võtab punki liiga tõsiselt Kultuur Vigadega «Victoria», millele tuleb au anda 1995 — Wabadus, Wõimalus, Windows Sport Spordi lühid Eelvõistlus kergitas Kanteri soosikute hulka Haas: kustutan selle hooaja oma peast Ülivõimas Bolt pani kahtlejate suud kinni Sõber: Eesti koondis ei vaja vaimset liidrit, las see roll jääb mulle Zlatan läheb koju, City sai surmagrupi Tarbija Eesti oma sinine laguun keset kivikõrbe Suitsumeeste elu tehakse veel keerulisemaks Tartu Lähte kooli haisumure sai murtud Ja ees on nurm, kus lõhnab ristikhein Andrus Mõttus: kutse- ja kõrgkoolid pole konkurendid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jaak Aaviksoo: keegi ei pea värisema

9 min lugemist

Jaak Aaviksoo rääkis usutluses Marti Aavikule oma vaatest TTÜ rektori valimise ümber puhkenud kemplusele ning mõistagi plaanidest tehnikaülikoolis. 1. septembril asub ta rektori ametisse.

Tellijale Tellijale

Kas Gunnar Oki raportis on mõni ettepanek, mis teie arusaamadega üldse ei sobi?

Isiklikult minus ei tekita miski põhimõttelist vastuseisu. Selle raporti taga on siiski usaldusväärne ja suur ekspertkogu. Samas, vaevalt on kõik ettepanekud sõna-sõnalt vastuvõetavad, olgu siis Tallinna Tehnikaülikooli või Eesti avalikkuse seisukohalt.

Muidugi vajab terve rida ettepanekuid tõsist arutelu. Olgu kasvõi koolituslepingute süsteem, mida maailmas edukalt katsetatakse, aga see ei lähe tasuta kõrghariduse kontseptsiooniga kõige paremini kokku. Siis on keelepoliitilised üleskutsed, mis vajavad väga tõsist kaalumist. Kuigi ühtne kinnisvarahaldus toimib Soomes ja veel mõnes riigis, on meil selleni ilmselt väga pikk tee, ehki selle võib eesmärgiks seada. Ettepanekud on väga erineva ajahorisondiga.

27.08.2015 29.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto