Sisukord
Äriuudised
Postimees
28.08.2015
Eesti Mälumäng Suitsumeeste elu tehakse veel keerulisemaks Dilbert Palju õnne Male Horoskoop Eesti lühiuudised Politsei ajas roolijoodikut taga läbi kahe maakonna Võimuliidu saatus selgub pühapäeval Kui liikmesriigile appi ei minda, on NATOga kõik ERMi esimene eksponaat jõudis muuseumisse Muudatused tulevad ka Tallinna Sadama nõukogus Eesti lühiuudised Kahtlustuse järgi ajas Kiil Kaljuranna teadmisel raha kokku Kinnipeetute hulgas on kaks logistikaärimeest Välismaa Välismaa lühiuudised: 27.08.2015 Poola linn palus natside aarderongi kättesaamiseks riigi abi Rootsi immigrandid on üksainus suur eksperiment Kui liikmesriigile appi ei minda, on NATOga kõik Arvamus Päeva Karikatuur Juhtkiri: võim ja vaim Oki paberis Crisely Apri: missioonitunne ja vaimne vabasurm Postimees 1899. aastal: awaliku rahanurumise wastu Jaak Aaviksoo: keegi ei pea värisema Aimar Ventsel: punk võtab punki liiga tõsiselt Kultuur Vigadega «Victoria», millele tuleb au anda 1995 — Wabadus, Wõimalus, Windows Sport Spordi lühid Eelvõistlus kergitas Kanteri soosikute hulka Haas: kustutan selle hooaja oma peast Ülivõimas Bolt pani kahtlejate suud kinni Sõber: Eesti koondis ei vaja vaimset liidrit, las see roll jääb mulle Zlatan läheb koju, City sai surmagrupi Tarbija Eesti oma sinine laguun keset kivikõrbe Suitsumeeste elu tehakse veel keerulisemaks Tartu Lähte kooli haisumure sai murtud Ja ees on nurm, kus lõhnab ristikhein Andrus Mõttus: kutse- ja kõrgkoolid pole konkurendid Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kinnipeetute hulgas on kaks logistikaärimeest

2 min lugemist
Üllar Raad, ESTEVE Terminal AS juhatuse liige FOTO: Raul Mee, Äripäev

Kui kohus võttis eile täna hommikuni lisaaega, otsustamaks, kas vahistada altkäemaksu võtmises süüdistatavad Tallinna Sadama juhatuse endised liikmed Ain Kaljurand ja Allan Kiil, siis sadamajuhtidele altkäemaksu vahendamises ja andmises kahtlustatava kuue isiku vahi alla võtmist polnud eile õhtuks veel taotletud, sest prokurör polnud sellise sammu vajalikkuses kindel.

Tellijale

Prokuratuuri pressiesindaja nimetas kohtu otsust võtta sadamajuhtide vahistamise otsustamiseks lisaaega pretsedendituks.

Ain Kaljuranda esindava vandeadvokaadi Leon Glikmani sõnul pole tema kliendi arestimajas hoidmisel mitte ühtegi põhjendust. «Inimene pole ohtlik, ta on Eestiga seotud, puudub võimalus, et ta hoiduks õigusemõistmisest kõrvale,» rääkis Glikman. «Ainuke alus vahi all pidamiseks oleks tunnistajate mõjutamine, kuid see ei kõla veenvalt. Kuigi meile pole süüdistuse poolt tutvumiseks esitatud ühtegi tõendit, saavad need olla vaid juba prokuratuuri käes olevad esemed või lindistused, mida minu kaitsealune kuidagi muuta ei saa. Tegemist ei ole mingisuguse maffiaprotsessiga ning kellelgi pole kahtlusi, et minu klient võiks hakata tunnistajaid peksma või ähvardama.»

27.08.2015 29.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto