Sisukord
Kergejõustik
Postimees
29.08.2015
Eesti Lennusadamas saab tutvuda poolusevallutamisega Palju õnne Mälumäng Horoskoop Dilbert Oki suunised Male Tagakülg Sotsid otsustavad valitsuse saatuse Putini-meelse kanali toimetaja õpetab ETV+ tegijaid Kruuse kutsub tagasi kõik Vireeni nõukogu liikmed Eesti lühiuudised Ministeerium tellib Hiiumaa praamiliinile veel lisareise Vene meedia: Putin tühistas kurjategijate vahetamise lepingu Eestiga Kiil tegi praamiostust endale kuldkala Altkäemaksu anti sadama töömesilaste huvides Majandus Poliitika ennekõike Ahvatluste äri Välismaa Välismaa lühiuudised: 29.08.2015 Kesk-Venemaal algab suurõppus Arvamus Tagasivaade: Riigikaitse Akadeemia algus Juhtkiri: oodatud hääl mõistlikus arvamusvahetuses Karin Kangro: Ossinovski «oleksid» Kergejõustiku päästeingel Oki suunised Poliitika ennekõike Ahvatluste äri Päeva Karikatuur Kai-Mai Olbri: tolmuimejad, kuldsed staarid Postimees 1911. aastal: sisemine politika uue hooaja lävel Sport Spordi lühiuudised Uibo: õnneks on kümnevõistlusel teine päev Kergejõustiku päästeingel Pekingi kergejõustiku MMi eripärad Eesti pole EMiks veel päris valmis Koondisele piisab Riias ühest treeningukorrast Klavan ja Zenjov taas koos põhiturniiril Tarbija Õnnelik inimene on rahul iseenda ja maailmaga Arter Horoskoop Arter soovitab Kõik on võimalik Täiendust parfüümikaardile Oma on parem Suvesupp Tchaikovsky moodi Toidublogi: tagurpidi ploomikook Lendav arhitekt Andrus Kõresaar Maa tuleb katta netiga Uues sarjas kohtub paar alles altari ees Sügist oodates: tervitame punaveine Modernsed noodid Estonia spaahotelli restoranis Hoidistamise kuldajaks Margus Karu: inimesed on olemuselt head Heategevus uues kuues Beaujolais' künkad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pekingi kergejõustiku MMi eripärad

3 min lugemist
Vabatahtlikud Pekingi MMil tõkkejooksu tarbeks tõkkeid laiali vedamas. FOTO: SCANPIX

Seitse aastat tagasi Pekingi olümpiamängudeks valminud kergejõustikustaadion on suurvõistluse korraldamiseks ideaalne: võimsate tribüünidega, kuid hubane. Kui sa ei ole just maratoonar või kiirkõndija, on ka augusti lõpupäevade kliima võistlemiseks sobiv. Seega pole MMi korraldajaid valivale meeskonnale Pekingi eelistamise eest põhjust etteheiteid teha. Paraku kaasnevad Hiinas võistluste korraldamisega omad nüansid, mis ei pruugi kaugel kodus telerit vaadates silma hakata.

Tellijale Tellijale

Näiteks Hiina publik, mis on üsna omapärane ning jätab mulje kui kambast asjatundmatutest kodanikest. Pole kahtlustki, et vähemalt hommiku poole võistlusprogrammi ajal on staadionil palju käsu- või kampaania korras tribüünidele kamandatud koolilapsi ja töökollektiive. Õhtuse poole piletid näikse olevat suuremas hinnas, sest korraldajad teatasid juba enne võistlust, et staadion on välja müüdud ning enne õhtust osa staadionile sisenedes on suur võimalus kohtuda ka mõne piletihangeldajaga.

28.08.2015 31.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto