Sisukord
Arvamus
Postimees
29.08.2015
Eesti Lennusadamas saab tutvuda poolusevallutamisega Palju õnne Mälumäng Horoskoop Dilbert Oki suunised Male Tagakülg Sotsid otsustavad valitsuse saatuse Putini-meelse kanali toimetaja õpetab ETV+ tegijaid Kruuse kutsub tagasi kõik Vireeni nõukogu liikmed Eesti lühiuudised Ministeerium tellib Hiiumaa praamiliinile veel lisareise Vene meedia: Putin tühistas kurjategijate vahetamise lepingu Eestiga Kiil tegi praamiostust endale kuldkala Altkäemaksu anti sadama töömesilaste huvides Majandus Poliitika ennekõike Ahvatluste äri Välismaa Välismaa lühiuudised: 29.08.2015 Kesk-Venemaal algab suurõppus Arvamus Tagasivaade: Riigikaitse Akadeemia algus Juhtkiri: oodatud hääl mõistlikus arvamusvahetuses Karin Kangro: Ossinovski «oleksid» Kergejõustiku päästeingel Oki suunised Poliitika ennekõike Ahvatluste äri Päeva Karikatuur Kai-Mai Olbri: tolmuimejad, kuldsed staarid Postimees 1911. aastal: sisemine politika uue hooaja lävel Sport Spordi lühiuudised Uibo: õnneks on kümnevõistlusel teine päev Kergejõustiku päästeingel Pekingi kergejõustiku MMi eripärad Eesti pole EMiks veel päris valmis Koondisele piisab Riias ühest treeningukorrast Klavan ja Zenjov taas koos põhiturniiril Tarbija Õnnelik inimene on rahul iseenda ja maailmaga Arter Horoskoop Arter soovitab Kõik on võimalik Täiendust parfüümikaardile Oma on parem Suvesupp Tchaikovsky moodi Toidublogi: tagurpidi ploomikook Lendav arhitekt Andrus Kõresaar Maa tuleb katta netiga Uues sarjas kohtub paar alles altari ees Sügist oodates: tervitame punaveine Modernsed noodid Estonia spaahotelli restoranis Hoidistamise kuldajaks Margus Karu: inimesed on olemuselt head Heategevus uues kuues Beaujolais' künkad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kai-Mai Olbri: tolmuimejad, kuldsed staarid

4 min lugemist
Kai-Mai Olbri FOTO: Postimees.ee

Ühel augustikuu hommikul helises mu salastatud numbriga mobiiltelefon, mille olemasolust teadsid vaid vähesed. Reibas naishääl teatas, et ta helistab mulle firmast Goldstar, kellegi Peeter L. soovituse põhjal.

Tellijale Tellijale

Kuuldes, et mulle tahetakse esitleda uuemat tüüpi aurutolmuimejat, ütlesin alguses, et ma pole sellest huvitatud. Siis aga sai uudishimu must võitu, ja ma palusin asja kohta täpsemat selgitust, teatades samas kindlal häälel, et minust pole ostjat, aga ma lubaksin selle etenduse oma vaibale, kui see mulle midagi ei maksa.

«Kõik toimub kampaania korras tasuta, meil oleks vaja toote kohta vaid arvamust. Kas teile sobib, et meie müügiesindaja tuleb teie poole homme kell 14.00, orienteeruvalt tunniks ajaks?» kostis telefonist. Mulle sobis.

28.08.2015 31.08.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto