Sisukord
Arvamus
Postimees
31.08.2015
Eesti Palju õnne Mälumäng Male Dilbert Eestisse naasva pere lapsi ei tahetud kooli vastu võtta Horoskoop Liiklusrikkujat sõimanud politseinikud lasti lahti Pirital avati liikluseks kergliiklustunnel Muinastulede ööl süttisid Läänemere randades lõkked Tagakaas Aksjonov ei kinnita juttu Kohvri kokkuleppest FSBga Teinegi küsitlus kinnitab Reformierakonna kosumist Eesti lühiuudised Sotside tellitud uuring näitab toetust tulumaksu tõstmisele Sotsid otsivad Ossinovskile ministriportfelli Majandus Levira liigub ringhäälingute juurest pilvedesse Välismaa Välismaa lühiuudised Masha Gessen: aga muidugi peavad naabrid Venemaad kartma Kahe teraga mõõk: Ukraina muudab põhiseadust Arvamus Siim Kallas: Stanfordi lõpudiplom Tartust Juhtkiri: ebamugavus jätkub, poliitiline reaalsus samuti Postimees 1898. aastal: mida teha koolivõrguga? Rein Veidemann: Sapere aude! Henrik Roonemaa: moraalse häkkeri lahke käsi Kultuur Kultuuriuudiste veerg Turvaliselt maailma otsa Sport Killing: mehed olid häälestanud ennast kergemaks sõiduks Spordi lühiuudised Medalita jäänud Kanter: usk endasse pole kadunud Uibo ja Õiglane vaimustusid Eatoni rekordivõistlusest Liina Luik jooksis end Rio olümpiale Kristjan Kangur: edasiminek on toimunud Noorte võim ja kahanenud lootus Tarbija Lõhnaõli hindade vahel laiutavad suured käärid Tartu Mõis jagab väärikuse tunnet Kunstnik tõi põllumulla näitusesaali Mäda maapind neelas põdrapulli Parimad rulatajad näitavad oskuseid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Siim Kallas: Stanfordi lõpudiplom Tartust

5 min lugemist
Siim Kallas FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Õppimine ei saa olla meelelahutus, vaid peab olema pingutamine ja enesekorraldamine, mis kestab kogu elu, kirjutab Siim Kallas (Reformierakond).

Tellijale Tellijale

Endine Suurbritannia peaminister Tony Blair kirjeldab oma raamatus «A Journey» üht pingelist hetke poliitikas. Nimelt pani üks Tööpartei juhtpoliitikuid oma lapsed eliitkooli. Puhkes skandaal, radikaalsed tööparteilased nõudsid sellelt naiselt, et ta kas võtaks lapsed eliitkoolist ära või loovutaks tähtsa poliitilise ameti. Ta oli valmis ametist loobuma, aga teda kaitses Blair. Tema seisukoht oli, et vanemate kohus on hankida oma lastele parim võimalik haridus ja seda ei saa moraalselt hukka mõista.

Mina tahan, et minu lapselapsed saaksid parima hariduse, et elus parimal moel toime tulla.

29.08.2015 01.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto