Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Maanteeamet: ekspressliine soosiv ettepanek tuli bussifirmalt

Maanteeameti kinnitusel tuli ettepanek anda ekspressbusside turg vabaks bussifirmalt. Autoettevõtete Liidu hinnangul võib aga selline muudatus viia paljude kaugbussiliinide sulgemiseni.

Tellijale Tellijale

«Kõnealune ettepanek ekspressturu avamiseks tuli vedajatelt,» ütles maanteeameti ühistranspordi osakonna juhataja Kirke Williamson. Amet lisas ettepaneku eelnõusse eesmärgiga saada hinnanguid kõikidelt turuosalistelt. «Maanteeamet on seisnud ja seisab ka edaspidi selle eest, et kõik reisijad pääseksid liikuma ja ameti seisukohad ei ole viimastel nädalatel muutunud,» kinnitas Williamson.

Ta lisas, et bussifirmadele saadetud kirja eesmärk oli küsida kõigilt Eestis juba tegutsevatelt ja tegutseda soovivatelt ettevõtetelt tagasisidet, seisukohti ja ettepanekuid, et neid siis hiljem arvesse võtta. «See, et küsime seisukohti ja ettepanekuid kirja teel, on tavapärane ja tõhus praktika,» rääkis ametnik.

01.09.2015 03.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto