Sisukord
Eesti
Postimees
02.09.2015
Eesti Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Alkoholi plaanitakse hakata eraldi müüma Tagakülg Atonenist Paloni ehk kuidas küpses suur altkäemaksuskandaal Rohuküla lähistel võidi näha delfiine Madise muudaks nõukogudes osalemise korda Seened tõstsid Eesti teaduse parnassile Eesti lühiuudised Ossinovski pigem läheb valitsusse Soomlased esitavad Oscarile eestikeelse filmi Mälumäng Eile algas uus kooliaasta Tallinna Sadama poliitiline raharing Esikas 2.09 Majandus Maanteeamet: ekspressliine soosiv ettepanek tuli bussifirmalt Atonenist Paloni ehk kuidas küpses suur altkäemaksuskandaal Majanduse lühiuudised Kappav palgakasv võib aeglustuma hakata Uus Eesti Raudtee juht: iga kauba nimel tuleb vaeva näha Välismaa Välismaa lühiuudised Arktika loomade valik: kohanduda või surra Miks Türgi on alustanud sõjalisi operatsioone PKK vastu? Erdoğan veeretab uutel valimistel täringut Arvamus Erkki Koort: põgenikud jagatud. Mis edasi? Martin Dišlis: kas EL kasvatab uued hambad? Juhtkiri: sadama rahaasjad vajavad süvenemist Ülle Rajasalu: Rail Balticu trassi valik ei sündinud kabinetivaikuses või erahuvile toetudes Mart Raudsaar: tappev Tartu Postimees 1933. aastal: kelm tüssas üliõpilasi Kultuur Soomlased esitavad Oscarile eestikeelse filmi Intrigeeriv teatriaasta võib lüüa kaardid segi Sport Spordi lühiuudised Raske töö, tähtis ülesanne ja mungaelu melupealinnas Neljapaat kogub MMil hoogu Ats Kuldkepp: kes paneb Eesti korvpallikoondisele pingeid peale? Tippklubide masendav tsirkus Tarbija Silmahaigus, mis ohustab enim valgenahalisi naisi Haiglasse tuleks kaasa võtta vaid hädavajalik Tartu Katku peatab vaid sigade massiline küttimine Direktorit rõõmustavad jalgratas ja puud Tartu valis Holmi pargi taashoonestamise Uus piletisüsteem vajab harjumist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ossinovski pigem läheb valitsusse

2 min lugemist
Jevgeni Ossinovski FOTO: Mihkel Maripuu

Homme selgub suure tõenäosusega, milline on Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) esimehe Jevgeni Ossinovski (pildil) edasine roll valitsusliidu töös: kas ta siirdub kabineti liikmeks või jätkab erakonna juhtimist riigikogus.

Tellijale Tellijale

Nii Reformierakonna juht Taavi Rõivas kui ka Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) liider Margus Tsahkna on avaldanud lootust, et Ossinovski läheb valitsusse, kuna kolme erakonna juhi koosistumisel on kergem ja kiirem otsuseid vastu võtta.

Üks on selge: ministriportfellide jagamine, ümbertõstmine saab olla ainult sotside endi seas, sest pärast peaaegu terve suve kestnud jagelemist koalitsioonileppe üle ei soostu kindlasti sellest kõigest tüdinenud Reformierakond ja IRL veel hakkama ümber mängima oma ministrikohti. Seda enam, et meeskonnana on suudetud tööd teha vaid napp viis kuud.

01.09.2015 03.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto