Sisukord
Eesti
Postimees
03.09.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Allikmaa: suur ekraan ei kao kuskile Palju õnne Terviseameti arvates pole arstiga kiirabi otstarbekas Pilt läheb teravamaks Eesti lühiuudised Tagakülg Linnakantselei salastas trepitõstuki lepingu Eesti lühiuudised Selgus superministeeriumi arhitektuurikonkursi võitja NASA valis eestlase foto päevapildiks 3. septembri esikülg Majandus Majanduse lühiuudised Valitsus arutab transpordiettevõtete viimist ühe haldusettevõtte alla Eesti Energia lasi kümneid miljoneid eurosid korstnasse Välismaa Talibani uus juht proovib kindlustada oma võimu Välismaa lühiuudised Migrandid ei pääse Ungarist ei edasi ega tagasi Saksamaa seisab silmitsi vaid sellesse riiki tahtvate immigrantidega Arvamus Juhtkiri: Suure ekraani vastutus Sven Sester: riigifirmade juhtimist tuleb kardinaalselt muuta Sirje Niitra: Jama jama otsa Mariel Gregor: vähem tölle ja rohkem tõelisi mehi Tallinna tänavatele! Postimees 1934. aastal: kellest saab valitsuse pressechef? Raul Eamets: Pajula lahmib nagu tavaliselt Vahur Kersna: ETV püha sõda Päeva Karikatuur Sport Spordi lühid Staaride survele jäädi lõpuks alla Liit loodud, naised võetakse kampa, kuid puudu on raha On aeg Kontaveit teenis vägeva võiduga 120 200 dollarit Tarbija Kahjurite vastu saab võidelda koduste vahenditega Kutselise korstnapühkija kutsumisest pole enam pääsu Tartu Raadi linnak ootab ikka lahendust Otepää Tamme äris puhkes tüli Suusahullud viivad linlasi sohu Playtechi endised juhid lõid südalinna IT-keskuse Maastikuvaateis ilmneb tundlik värvimeel Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Allikmaa: suur ekraan ei kao kuskile

8 min lugemist
Margus Allikmaa FOTO: TAIRO LUTTER / POSTIMEES

Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse esimees Margus Allikmaa tõdeb, et sellel nädalal oma 60. tegevusaastat tähistav ETV on läinud küll mängulisemaks, ent peab mõistlikuks säilitada siiski konservatiivset joont.

Tellijale

-Mida kostaksite, kui keegi väidaks, et nimetus «rahvusringhääling» vääriks muutmist, sest «ringhääling» on arhailise kõlaga sõna ja pärast ETV+ loomist pole tegemist enam rahvus-, vaid rahvuste ringhäälinguga?

(Naerab.) Sellele küsimusele vastates on kerge libastuda... Nii kaua kui nimi on tuntud ja meest ei riku, mis sa tast ikka torgid. Ma ei arva, et see on teema, millega peaks hakkama vaeva nägema. Ja ma pole ka õige inimene selle üle arutlema.

Kui töötasin kultuuriministeeriumis, kirjutasin esimese rahvusringhäälingu seaduse versiooni teksti ja ilma, et oleksin mõelnud, kirjutasin pealkirjaks «Eesti Rahvusringhäälingu seadus». Ma ei saa võtta selle nime osas endale siiski ainuautorlust, sest tõenäoliselt oli keegi seda sõnapaari ka enne kasutanud.

02.09.2015 04.09.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto